Gündem

Köşe Yazarı Ayşe Özyılmazel’den Şeyma Subaşı’na Tepki

Köşe yazarı Ayşe Özyılmazel’den Şeyma Subaşı’na ‘Victor Hugo’nun Kadınlar Zayıftır’ sözünü paylaşmasından dolayı tepki geldi. Köşe yazarı ve şarkıcı Ayşe Özyılmazel, ‘Kadınlar zayıf ve narindir’ diye paylaşım yapan Şeyma Subaşı’na “Çabuk sil şu paylaşımını” diyerek tepki gösterdi.

Köşe Yazarı Ayşe Özyılmazel’den Şeyma Subaşı’na Tepki

Geçtiğimiz sene ani bir kararla televizyon yapımcısı Acun Ilıcalı ile boşanan Şeyma Subaşı’nın her paylaşımı gibi yine bir paylaşımı olay yaratmaya devam ediyor. Son olarak kızı Melisa ile fotoğraf paylaşan Şeyma Subaşı sosyal medya hesabında, “Kadınlar zayıf, anneler ise kuvvetlidir” (Victor Hugo) sözünü not olarak yazdı.Bu yazıyı gören Köşe yazarı ve şarkıcı Ayşe Özyılmazel ise Şeyma Subaşı’nın sosyal medyada yaptığı paylaşıma tepki göstererek “Çabuk sil bu paylaşımı” şeklinde ateş püskürdü

“Kadınlar zayıf ve narindir”

Geçtiğimiz günlerde yine yaptığı açıklamalarla tepki gören Şeyma Subaşı şöyle demişti “Melisa’yı çanta gibi yanımda taşıyamıyorum o kardeşleri ve kuzenleriyle” mutlu sözleriyle gündeme gelmişti, bu sefer de kızı Melisa’yla çektirdiği pozu Victor Hugo’nun sözü “Kadınlar zayıf ve narindir ama anneler kuvvetlidir” sözüyle sosyal medya hesabıyla paylaştı.

Ayşe Özyılmazelden Şeyma Subaşına Tepki

“Bu paylaşım anne olmayan kadınlar için büyük bir hakaret”

Şeyma Subaşı yine tepkileri üzerine çekmeyi başardı. Sosyal medya hesabında Victor Hugo paylaşımıyla tepkileri üzerine çeken Şeyma Subaşı’na en sert eleştirilerden birisi de köşe yazarı Ayşe Özyılmazel’den geldi. Şeyma Subaşı’nın sosyal medyada paylaşımını gören Ayşe Özyılmazel, şu sözlerle sitemini dile getirdi: “Şeymacığım bu yazdığın iyi bir şey değil! Hatta anne olmayan kadınlara büyük hakaret. İngilizcesini diyeyim çabuk kaparsın; #politicallyincorrect! Big mistake, big! Kadınlar zayıf değildir, narin hiç değildir. Kadınların kurtulmaya çalıştığı sıfatlardır bunlar, kokuşmuştur ve kadınlar bu konuda hassasiyetle mücadele vermektedir.

“Çabuk sil”

Çabuk sil bu paylaşımını. Aslında sen iyi bir kızsın, seviyorum seni. En iyisi ben sana bir okuma seti yollayayım. Sendeki kadın algısı oldukça karışık hale gelmiş. Bu hayat böyle gitmez, gider de bir yere gitmez olduğu yerde kalır,o şekil de yani. Anlayacaksın sen beni.”

Şeyma Subaşı Sevgilisi İle Aynı Yatakta!

yym

Shall We? olmadan yapamaz O!

İlgili Makaleler

9 Yorum

  1. Ayşe Özyılmazel’e sonuna kadar katılıyorum. Şeyma’nın bu paylaşımını gördüğümde acayip sinir olmuştum. Bari kadın kadını aşağılamasın arkadaş yaaa…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu