Gündem

Avrasya Tüneli Geçiş Ücretleri Dün Gece Zamlandı. Son Dakika.

Avrasya Tüneli geçiş ücretleri dün geceden itibaren zamlandı. Vatandaş gece yarısından itibaren yeni ücretlerle karşılaşacak. Ekonomik gidişat ve seçim öncesi yapılan bu zam acaba vatandaşı nasıl etkileyecek.

Avrasya Tüneli Geçiş Ücretleri Dün Gece Zamlandı. Son Dakika.

Son dakika! Dün gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere Avrasya Tüneli’nin geçiş ücretlerine zam yapıldı. Bundan böyle Avrasya Tüneli geçiş ücreti tek yön otomobiller için 32,10 TL, minibüsler için ise 48,10 TL oldu. Gece yarısından itibaren uygulanmaya başlayan bu zam bazı araç kullanıcılarına sürpriz olabilir.

Otomobiller 32,10 TL, Minibüsler ise 48,10 TL Oldu.

“1 Şubat 2019 saat 00.00 itibarıyla geçerli olmak üzere Avrasya Tüneli tek yön geçiş ücretleri otomobiller için 32,10 TL, minibüsler için ise 48,10 TL olarak belirlenmiştir” şeklinde yapılan açıklama ile geceyarısından itibaren zamlı geçişlerin başlayacağı duyuruldu.

Eski Fiyata Göre Oldukça Hatrı Sayılır Bir Zam Yapılmış

Geçtiğimiz dönemde Avrasya Tüneli’nden geçiş ücreti otomobiller için 23,30 TL, minibüsler için ise 34,90 TL idi. Bu hatrı sayılır zam oranının geçişleri nasıl etkileyeceği henüz bilinmiyor.

 

Göz Renginize Göre Kişilik Analizinizi Okuyun.

 

 

 

Shall We

Dürüst, ahlâklı ve kibar olacağınıza inanıyoruz. Yüzümüzü kara çıkarmayın, bizi grup açtığımıza pişman etmeyin. Döveriz sizi, hepinizi döveriz ulen. Sevgiler, Atmin.

İlgili Makaleler

7 Yorum

  1. Önüm, arkam, sağım, solum hep zam.. Nasıl olsa ses çıkarmıyoruz. Hak mı ediyoruz acaba bu durumu…

  2. Ulaştırma Bakanlığı açıklama yaptı sehven paylaşıldı dedi lakin tablonun hazır olması seçimlerden sonramı zam olacak sorusunu akıllara getirdi.Şuan için zamsız tarifeye devam ✋

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu