Gündem

Avlu Dizisi Yeni Sezon Ne Zaman Yayınlanacak? – Avlu 2. Sezon Fragmanı

Star TV’de yayınlanan Avlu dizisi yeni sezon fragmanı yayınlandı. Peki Avlu dizisi yeni sezon ne zaman başlayacak haberimizde.

Avlu dizisi yeni sezon başlıyor!

Geçtiğimiz dizi sezonunda izleyicileri ekranlara kilitleyen dizilerden olan Avlu’nun başlamasına çok az kaldı. Avlu dizisinin youtube kanalından yayınlanan 2. sezon fragmanı ise izleyenleri yeni sezon için bir hayli meraklandırdı. Yeni sezonda da iddiasını devam ettireceğe benzeyen dizi, ekranlara kavuşmak için gün sayıyor. Dizinin yeni bölümleri 13 Eylül Perşembe saat 20.00’de Star TV ekranlarında başlıyor. Canan Ergüder’in de yeni sezonda Avlu dizisinde olacağı söylentileri izleyicileri bir hayli sevindirdi. Diziden çıkan Melis müdür yerine diziye girdiği yönündeki iddialar, Avlu dizisi yeni sezon, yeni bölümünde açıklığa kavuşacak.

Eğer diziyi hiç izlemediyseniz biraz özet geçelim

Perşembe akşamları Star TV’de ekranlara gelen Avlu dizisi konusuna kısaca değinecek olursak; üniversite yıllarında taşışan ve ilk görüşte aşık olan Deniz Demir (Demet Evgar) ve Hakan (Teoman Kumbaracıbaşı), kısa bir süre sonra dünya evine girer ve Ecem ismini verdikleri bir kız çocukları dünyaya gelir. Ecem dünyaya geldikten sonra bu mutlu ailede çatlaklar oluşmaya başlar ve zamanla durum aile içi şiddete kadar uzanır. Dizinin asıl hikayesi ise Deniz’in şiddet gördüğü kocası Hakan’ı vurması şüphesiyle tutuklanıp cezaevine girmesiyle başlıyor.

avlu dizisi yeni sezon
avlu dizisi yeni sezon

Tutuklu kalacağı cezaevine götürülen Deniz’in tek isteği kızının durumunu öğrenmek, belaya, suça bulaşmadan en kısa sürede hapishaneden çıkmaktır. Fakat işler düşündüğü gibi gelişmez. Cezaevinde kendi saflarını oluşturan iki grup arasında kalan Deniz’i, sırf güçlerini daha da arttırabilmek için kendi tarafına çekmek isterler. Azra ve Kudret cephesinin kazananı ise Azra tarafı olur. Bu duruma fazlasıyla öfkelenen Kudret tarafı ise ellerinden geleni ardına koymayacaktır.

Avlu dizisi yeni sezon sürprizleri neler?

İlk sezonuyla izleyicileri ekrana bağlayan Avlu dizisinin 2. sezon fragmanı yayınlandı. Avlu dizisi yeni sezonda da nefes kesen bölümlerle hikayeye devam edecek.

Deniz, ölen kızı Ecem’in intikamını almak için tüm dengeleri değiştirecek. Fragmanda geçen “Bir Kayıp; Bir İnsanı Nasıl Değiştirir?”, “Avlu’da hiçbir şey eskisi gibi olmayacak…” sözleri ise yeni sezonda da cezaevinde bir hayli çekişmeli günlerin yaşanacağının sinyallerini veriyor.

Avlu dizisi 2. sezon fragmanı izle

Avlu dizisi oyuncu kadrosu

Avlu dizisinin oyuncu kadrosu ise şöyle; Demet Evgar, Ceren Moray, Nursel Köse, Kenan Ece, Teoman Kumbaracıbaşı ve Ruçhan Çalışkur. Limon Yapım’ın yapımcılığını üstlendiği dizinin yönetmenlik koltuğunda ise Yüksel Aksu’yu görüyoruz.

Söz Dizisi Ne Zaman Başlıyor? Söz Dizisi 3. Sezon Fragmanı

yym

Shall We? olmadan yapamaz O!

İlgili Makaleler

4 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu