in

BayıldımBayıldım

Avila Pırlanta Modelleri Muhteşem İndirimlerle. Hemen Göz At, Fırsatı Kaçırma.

Avila Pırlanta Modelleri
Avila Pırlanta Modelleri

Avila Pırlanta tasarım süresi boyunca zerafet, güzellik ve ince detayları göz önünde bulundurarak tüm mücevherlerinizi özel olarak tasarlıyor. Ve Avila Pırlanta’nın kurucuları Shall We? grupları üyelerine eşsiz bir indirim fırsatı sunuyor!

Avila Pırlanta’dan Shall We? grupları üyelerine indirim fırsatı!

Zarafet, güzellik, ince detaylar… Avila Pırlanta, kurulduğu ilk aydan bu yana üyesi oldukları Shall We? grubu üyelerine özel %10 indirim fırsatı sunuyor.

Yapım aşamasında kullanılan taşlardan maksimum pırıltıyı alabilmek için özel olarak tasarlanan mücevherler, en mükemmel sonuç için aynı zamanda keskin yüzeyleri aynı yöne bakacak şekilde mıhlanıyor.

Hayalleri süsleyen pırlantanın adım adım öyküsü…

Çoğu kadının hayallerini süsleyen pırlantanın da bir öyküsü var… Ve onu daha da kıymetli yapan şey bu öykü… Hayalinizdeki pırlanta modeli, usta eller eşliğinde bilgisayar ortamına aktarılıyor ve pırlantanın öyküsüyle sizin öykünüz bir araya gelerek daha da özel bir anlam kazanıyor.

Avila Pırlanta modelleri

İşte Avila’nın pırlanta modellerinden bazıları.

Hadi gelin pırlantanın aşamalarına bir göz atalım…

Aşama 1:

Klasik modellerin dışına çıkmak, farklılık yaratmak isteyenlere özel tasarım sürecinde ilk olarak istenilen modelin bilgisayar ortamında çizilmesi.

Aşama 2:

Kalite ve fiyatlar, 4C (Carat-Clarity-Cut-Color) parametrelerine göre büyük farklılıklar gösterir. Bütçenize göre en ideal şekilde uygunluk gösteren pırlantaları bulmak için en iyi renk, berraklık ve karat ağırlığı kombinasyonlarını sizler için yakalıyor, taşı beraber seçiyoruz. Bu seçim, sadece uluslararası geçerliliği olan GIA ya da HRD sertifikalı taşlar arasından yapılıyor.

Aşama 3:

Tasarımı yapılan modelin, bilgisayar görüntüsü üzerinden son kez onayı alınıp döküm aşamasına geçiliyor.

Aşama 4:

Tasarımı yapılan modelin altın veya diğer kıymetli madenler (platin vs.) ile dökümü yapılıyor ve mikroskop altında usta eller tarafından taşlar mıhlanıyor.

Aşama 5:

Taşı mıhlanan pırlanta modeli son olarak cilalanıyor ve gönderilmeye hazır hale geliyor.

Rezervasyon yaptırmayı unutmayın…

Birbirinden cezbedici modelleri ve özel yapım pırlantaları ile sizlere hizmet veren Avila Pırlanta kurucularından Mehmet Can Yeniçıkan ve Anıl Özdiner’e, Shall We? grupları üyelerine sundukları indirim imkanı için teşekkür ediyoruz. Küçük bir hatırlatma da yapalım, Avila Pırlanta’ya gitmeden önce rezervasyon almanız gerekiyor. Çünkü rezervasyon sistemi ile çalışıyorlar.

Avila Pırlanta’da bulunan birbirinden farklı, zarif ve kaliteli pırlanta modellerini incelemek isterseniz instagram.com/avilapirlanta adresine bakabilirsiniz.

Avila Pırlanta adres:

Alemdar Mahallesi. Babıali Caddesi. No: 38/32 Cağaloğlu/İSTANBUL

Avila Pırlanta iletişim whatsapp: 0530 776 00 55

Shall We? – Aktivite Arkadaşlığı grubu üyelerine özel diğer indirimler için buraya tıklayıp detaylı bilgi alabilirsiniz.

6 Comments

Leave a Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Şubat ayı burç yorumları

Şubat Ayı Burç Yorumları

Tır Lastiğini Tamir Eden Adam Feci Şekilde Can Verdi!

Tır Lastiğini Tamir Eden Adam Feci Şekilde Can Verdi!