Gündem

Avengers 4 Fragmanı. Türkçe Altyazılı ve Tüm Ayrıntıları Bu Haberde.

Avengers Dört Fragmanı. Türkçe altyazılı ve tüm ayrıntıları bu haberde.

Serinin 3. filminde savaşı kaybeden kahramanlar ekibi, bu kez yaşanan şeyleri geriye getirmeye çalışacaklar gibi gözüküyor.

Avengers Dört Fragmanı. Türkçe Altyazı ve Tüm Ayrıntıları Bu Haberde.

Serinin 4. filmi Avengers 4 Endgame’de kahramanlarımız biraz harap ve bitap haldeler. Geçen seride Thanos’a karşı verdikleri savaştan mağlup ayrılan ekip, bu sefer intikamlarını alacak gibi gözüküyor. Zamanı geriye alıp kaybedilen bu savaştan galip gelmeye çalıştıkları aşikar.

İnsanlığın Yarısı Yok Olmuştu

3. filmde Thanos dünyadaki güç taşlarını toplayıp nüfusu azaltarak kendince dünyayı kurtarmaya çalışıyordu. Zorlu mücadeleler sonunda tüm güç taşlarını toplayan kötü karakter Thanos, Thor tarafından tam öldürülmek üzereyken parmağını şıklattı ve insanların yarısını yok etti. Son sahnede mağara gibi bir yerde yeşilliklerin içinde huzurlu gözüken Thanos’u bakalım bu sefer neler bekliyor.

İşte Avengers 3’ün Son Sahnesi

Avengers 4 Çok Yakında Sinemalarda

Avengers 4 fragmanı oldukça ilginç şeyler olacağının sinyalini veriyor. Kahramanlarımız yenik düşmüş ve dağılmış durumdalar. Tüm taşlar Thanos’un elinde, buna zaman taşı da dahil. Belki zaman taşı ele geçirilirse herşey geriye döndürülebilir gibi bir his var içimizde. Kahramanlarımız silkelenip kendilerine gelirlerse bunu başaracaklardır. Ama en büyük problem Thanos’un yerini kimsenin bilmemesi.

Çukur’da Bomba Patladı! Aras Bulut İynemli Ayrılıyor mu? Tüm Detaylar Haberimizde.

Shall We

Dürüst, ahlâklı ve kibar olacağınıza inanıyoruz. Yüzümüzü kara çıkarmayın, bizi grup açtığımıza pişman etmeyin. Döveriz sizi, hepinizi döveriz ulen. Sevgiler, Atmin.

İlgili Makaleler

8 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu