içinde

Avatar Atakan Hakim Karşısında

avatar atakan

Avatar Atakan Türk Milletini aşağılama suçundan hakim karşısına çıktı. Ünlü boksör Avatar Atakan kendisini savundu.

Avatar Atakan Türk Milletini Aşağılama Suçundan Hakim Karşısına Çıktı

Milli sporcu Çağan Atakan Arslan Survivor yarışması 2016 şampiyonuydu. Türklüğü ve Türk milletini aşağılama suçundan hakim karşısına çıkan Avatar lakaplı Çağan Atakan Arslan, kendisini “ben milli sporcuyum, asla kendi milletimi aşağılamam” diye savundu.

Avatar “Bu Suçla Yargılandığım İçin Utanç Duyuyorum”

Milli sporcu için Türk milletine hakaret ettiği gerekçesiyle hakkında 2 yıl hapis istendi. 2016 yılında katıldığı bir televizyon programında arkadaşının “Türk milletine söylemek istediğin birşey var mı?” sorusuna “hepsinin a….” dediği gerekçesiyle Türk milletini alenen aşağılama suçundan 2 yıla kadar hapis istemiyle açılan davanın görülmesine devam edildi.

Dava Bakırköy Adliyesinde

Türk milletine hakaret ettiği gerekçesiyle açılan davanın Bakırköy adliyesinde görüldüğü ve duruşmaya Çağan Atakan Arslan’ın yanı sıra avukatı katıldı. Savunmasında böyle birşey söylemediğini milli sporcu olduğunu ve vatanını sevdiğini belirtti.

avatar atakan

Utanç Duyuyorum Dedi

Bakırköy 13. Asliye Ceza Mahkemesine avukatı ile birlikte giden milli sporcu ifade verdikten sonra “böyle bir suçtan ötürü yargılanmaktan son derece utanç duyuyorum” dedi. Türk Milletini, Cumhuriyetini ve Türkiye Büyük Millet Meclisi’ni aşağılamaktan dolayı 2 yıla kadar hapsi isteniyor.

Yanlış Anlaşıldım!

Milli boksör Atakan Arslan savunmasında olayın tamamen bir yanlış anlaşılma olduğunu söyleyerek şu şekilde bir açıklama yaptı; “Bu video 3-4 yıl öncesine ait bir video. Böyle bir suçlama ile burada olmaktan utanç duyuyorum. Olay günü evde arkadaşım Murat ile oturuyorduk. Bana rakiplerimle ilgili sorular sorup video çekiyordu. Kulağımda kulaklık vardı ve sorduğu soruyu tam duymadım ve yine rakiplerim ile alakalı bir soru sordum ve ona cevaben argo bir kelime kullandım.

avatar atakan

 

Enflasyon Oranları Açıklandı! Tefe Tüfe Ne Kadar Oldu?

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yükleniyor…

0

Yorumlar

0 yorum

Türkiye’nin En Sevilen Markaları Belli Oldu!

Dünyanın En İlginç Otelleri

Dünyanın En İlginç Otelleri