GündemSinema

Atiye 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Mehmet Günsür ve Beren Saat gibi önemli isimleri başrolde gördüğümüz Atiye dizisinin ilk sezonu heyecanla izlenmişti. 8 bölümden oluşan ilk sezonu hızlıca bitiren seyirciler, Atiye dizisinin 2. sezon başlama tarihini uzun süredir merakla bekliyor. Atiye dizisinin 2. sezon çekimleri başladı mı? Ne zaman yayınlanacak? 3. sezon olacak mı? gibi soruların cevapları için yazımı okumaya devam edin.

ATİYE 2. SEZON NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Atiye Netflix’in Türk yapımı dizisi. İlk sezonu 27 Aralık 2019’da yayınlamış ve büyük beğeni toplamıştı. Atiye’nin İstanbul’dan Göbeklitepe’ye uzanan hikayesini konu alan dizide mistik olayların işlenişi ve oyuncuların başarılı performansları büyük ilgi görmüştü. Uzun süredir izleyiciler 2. sezonu merakla bekliyor. Atiye 2. sezon çekimleri bitti, dizinin Eylül ayında yayınlanacağı söyleniyor. Ancak Netflix henüz resmi bir açıklama yapmadı ve henüz fragman da çıkmadı.

ATİYE 3. SEZON OLACAK MI?

Atiye 3. sezon çekimlerine başladı. Beren Saat’in sosyal medya hesabından verdiği bilgilere göre, tüm tedbirler alınarak, yeniden üretmeye başladıkları anlaşıldı. Beren Saat, ilk sezona gösterdikleri ilgi ve destek için izleyenlere teşekkür etti.

ATİYE DİZİSİNİN KONUSUNU HATIRLAYALIM!

Atiye dizisi, Şengül Boybaş’ın “Dünya’nın Uyanışı” isimli kitabından esinlenerek hayata geçirilmiştir. Atiye dizisinde mistik olaylar ele alınıyor. Atiye konusu ile ve anlatım tarzı ile oldukça ilgi gören yapımlardan biri oldu. İstanbul’dan Göbeklitepeye uzanan mistik bir yolculuğu konu alan dizinin ana karakterini Beren Saat canlandırıyor. İstanbul’da yaşayan ve ressam olan Atiye, geçmişteki sırları araştırmaya başlarken kendini Göbeklitepe’de buluyor. Oraya gidişinin ardındansa macera başlıyor.

ATİYE DİZİSİNİN ÇEKİMLERİ NEREDE YAPILIYOR?

Dizi çekimlerinin büyük bir bölümü Göbeklitepe’de oluyor. Göbeklitepe nerede derseniz, bilmeyenler için bilgi geçelim. Göbeklitepe, Şanlıurfa il merkezinin yaklaşık olarak 15-20 km kuzeydoğusunda, Örencik Köyü yakınlarında bulunan dünyanın bilinen en eski kült yapıtlar topluluğudur denebilir.

Göbeklitepe UNESCO Dünya Mirası Listesi’ne Alındı!…

Atiye dizisi ile ilgili yazımın ardından dilerseniz yine son zamanlarda favoriler arasına giren Aşk 101 dizisinin 2. sezonu ile ilgili gelişmeleri bulabileceğiniz yazıma göz atabilirsiniz. Sizin için linki aşağıya bırakıyorum. Keyifli okumalar.

Aşk 102 – Aşk 101 Dizisinin 2. Sezonu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu