GündemSinema

Ata Demirer’in Yeni Filmi Hedefim Sensin

Senaryosunu Ata Demirer’in yazdığı ve Kasım ayında vizyona girecek olan Hedefim Sensin filminin yönetmenliğini ise Kıvanç Baruönü yaptı.

Senaryosunu Ata Demirer’in yazdığı ve Kasım ayında vizyona girecek olan Hedefim Sensin filminin yönetmenliğini ise Kıvanç Baruönü yaptı.

Filmin ilk fragmanı yayınlandıktan sonra konuşan Ata Demirer şöyle dedi: ” Ben filmlerimi sipariş ile yapmak istemiyorum, içimden ne geçiyorsa onları ve hayallerimi yazmak istiyorum.” Heyecanla beklenen film Kasım ayının sonunda vizyona girecek. Filmin tanıtım toplantısı Kadir Has Üniversitesinde yapıldı. Çekimler Gökçeada’da gerçekleşti.

Filmin Çekimleri Gökçeada’da Gerçekleşti!

Öğrenciyken Gökçeada’ya gidip çok sevdiğini söyleyen Demirer; bu film için en uygun yerin burası olduğuna kadar vermiş. Öykü, Türkiye’nin en batı ucuna varmalıydı ve orası Gökçeada diyor ve ekliyor, filmde Yunanistan’a en yakın yere kaçması lazım ve bu nedenle deniz yolu ulaşımıyla en kolay gidilecek yer adaydı diyor. Kadir Has Üniversitesi’nde gerçekleşen söyleşide yönetmen Baruönü şunları söyledi: ”1,5 aydır Gökçeadadayız, yeni geldik ve çok heyecanlıyız, film hakkında bir çok şey paylaşmak istiyoruz ama kendimizi zor tutuyoruz. Büyüsü kaçsın istemiyoruz, ada halkı bizi çok güzel ağırladı ve sette çok eğlendik çok keyif aldık ada haklına sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.”

Hedefim Sensin Filminin Künyesi

Vizyon tarihi: 30 Kasım 2018
Yönetmen: Kıvanç Baruönü
Oyuncular: Ata Demirer, Demet Akbağ, Salih Kalyon, Gonca Vuslateri, Erkan Can, İlker Aksum, Selen Öztürk, Tarık Ünlüoğlu
Tür: Komedi
Ülke: Türkiye
Senaryo: Ata DEMİRER
Yönetmen: Kıvanç BARUÖNÜ
Konusu: Filmde çiğ köfte satarak geçinen, Zekeriya Taştan diye bir karakterin hikayesi anlatılıyor. Baş rolde Ata DEMİRER rol alıyor.
hedefim sensin
Ata DEMİRER Kimdir?
Bursa’da dünyaya gelen sanatçı 6 Temmuz 1972 yılında doğmuştur. Oyuncu, komedyen ve müzisyendir. İstanbul Teknik Üniversitesi Devlet Konservatuvarı’nda Türk Müziği Bölümü’nü kazanarak İstanbul’a yerleşti. Çeşitli tiyatro oyunlarında ve gösterilerde yer alarak kısa sürede kendini sevdirmeyi başardı. İlk kez 1998 yılında ” Tek Kişilik Dev Gösteri” isimli şovunu gerçekleştirdi. Televizyon dizilerinde ve Sinema projelerinde çeşitli roller aldı.

İlgili Makaleler

3 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu