Gündem

Aslanı Boğarak Öldürdü. Amerikalı Adam Dünyanın Gündeminde.

Aslanı boğarak öldürdü. Amerika’da ormanda koşarken kendisine saldıran aslanı boğarak öldürdü. Amerika’da sosyal medyanın gündemine oturan Herkül adam yaralanarak hastaneye kaldırıldı ancak durumu iyi.

Aslanı Boğarak Öldürdü. Amerikalı Adam Dünyanın Gündeminde.

Amerika’nın Colorado Eyaletinde koşuya çıkan bir kişi, koşu esnasında kendisine saldıran dağ aslanını boğarak öldürdü. Yaşanan bu ilginç olay Amerika’da sosyal medyanın en çok konuşulan haberleri arasına girdi.

Göbeğiniz Erimiyor mu? O Zaman Bu Haberi Okuyun!

Uzun Süre Boğuştuktan Sonra Boğdu

Colorado Yaban Hayatı Merkezi yetkilileri Fort Collins bölgesinde koşuya çıkan bir kişinin aslan saldırısına uğradığını bildirdi. İsmi henüz açıklanmayan adamın aslan ile aralarında geçen uzun boğuşma sonucu yaralandığı ve hastaneye kaldırıldığı bilgisi verildi.

Tüm Vücudunda Yaralar Mevcut

Fort Collins bölgesinde koştuğu sırada Aslan saldırısına uğrayan adam önce bir süre aslanla boğuştu. Bir şekilde aslanı boğmayı başaran adam vücudunun çeşitli yerlerinden ağır yaralar aldı. Böyle bir olaydan kurtulması bile mucize olan adamın kalıcı bir yaralanma durumu olmadığı elimize ulaşan bilgiler arasında.

Colorado’da Daha Önce Saldırılardan Dolayı Ölümler Yaşanmış

Saldırıdan kurtulan adamın oldukça şanlı olduğunu söyleyebiliriz çünkü daha önce aynı şekilde saldırılarda 3 kişi ölmüştü. Bunun yanı sıra yine aynı yerde aslan saldırısına uğrayan 16 kişinin ağır yaralanması kayıtlara geçmiş. Bu sefer insanın kazandığı bu mücadelenin rövanşı bakalım ne zaman olacak. Bizi takip etmeye devam edin.

Mide Ağrısını Anında Kesen Yöntemler!

 

Shall We

Dürüst, ahlâklı ve kibar olacağınıza inanıyoruz. Yüzümüzü kara çıkarmayın, bizi grup açtığımıza pişman etmeyin. Döveriz sizi, hepinizi döveriz ulen. Sevgiler, Atmin.

İlgili Makaleler

8 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu