in

BayıldımBayıldım

Aslan Burcunun Komik Yönleri

Aslan burcunun komik yönleri

Aslan burcunun komik yönleri! Kendilerini beğenmiş, farklılık yaratmak için şekilden şekile giren aslan burçlarının komik yönleri nelermiş bir bakalım.. Yarın öbür gün aslan burcu sevgili yapmaya kalkarsanız bu yazıyı okumayı unutmayın!

Aslan Burcunun Komik Yönleri

Aslan burçları kendilerini çok beğenir. Hatta o kadar çok beğenir ki ayna karşına geçip bütün gün kendilerini öper buna doyamazlar. Resmen kendilerine aşıktır, onların en büyük aşkları her zaman kendileri olmuştur. Özel günleri asla unutmazlar, öyleki aslanlar bir kaç ay önceden özel günlerin hazırlıklarına başlarlar. Bunu o kadar çok abartırlar ki yıl boyunca kendi doğum günleri için tören bile hazırlayabilirler. Aslan burcu insanı evliliğe sıcak bakmaz. Çünkü onlar mükemmel olduklarını  düşündükleri için hiç kimseyi kendisine uygun görmezler. Olurda bir gün yanlışlıkla evlenmeye karar verirse sakın gözü kapalı güvenmeye kalkmayın. Kıyıda köşede bir yedek sevgili bulundurmayı ihmal etmezler. Siz neye uğradığınızı şaşırmaya fırsat bile bulamayabilirsiniz. Ayrıca onlar İnsanları şaşırtmaktan en az kova kadar zevk alırlar .

Gay olmayan bir aslan sırf ilgi çekmek için gay gibi davranabilir. Hem bu durum hoşlarına gider. Çünkü böylece her iki cinsin de ilgisini çekebilir. İlgi meraklısı aslanlar için her şeyi yapmak mübahtır. Aslan ile koç burcu hiç anlaşamaz. Her konuda ölümüne kapışıp bitmek bilmez bir mücadele içerisine girebilirler. Bu ateşli ikili, her yerde tartışmaya açıktır. Hatta toplum önünde bile nefes almadan kavga edebilirler.

Kova burcunun duvarlarını Rock yıldızları ve astronomi resimleri süsler. Oğlak duvarına ünlü matematikçilerin ya da düşünürlerin resimlerini asar. Ama konu Aslan ise duvarda kendi posterini görmek isteyecektir. Aslan burcu insanına aşıksanız bu sevdadan vazgeçin. Çünkü onlar kendisine aşık kişilere  karşı tuhaf bir duyarsızlığı vardır. Onlara aşık olan kişinin hiç bir zaman kıymetini bilmezler. Ama kendisini zamanında reddetmişseniz ya da önemsemiyorsanız o sizin peşinizden koşacaktır. Hatta onları aldatmış olan eski sevgililerine hiç bir zaman ilgisini yitirmez. Boşuna dememişler deveyi diken koçu öpenler yaranır diye. Bencil olan aslan burçlarını ne kadar çekebilirsiniz bu size kalmış.

Aslan Burcu Seks Hayatı-Burçların Seks Hayatı

4 Comments

Leave a Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Affetmek hangi durumlarda kolaydır

Affetmek Hangi Durumlarda Kolaydır?

Hayvanlar hakkında ilginç bilgiler

Hayvanlar Hakkında İlginç Bilgiler