in

Aslan Burcunun En Etkin 10 Özelliği

aslan burcunun en etkin 10 özelliği

Aslan burcunun en etkin 10 özelliği! Aslan burçlarının bu 10 özelliğini bilmiyorsanız onları tanıyorum demeyin. Hırsları, dramatik yapıları ve gururlu yapıları ile gelin aslan burçlarını biraz daha yakından tanıyalım.

Aslan Burcunun En Etkin 10 Özelliği

1- Aslanlar güneşin hırslı çocuğudur. Bu  burcun insanlarının hırsları bazen sizi yıpratma aşamasına kadar gelir. Öyle ki hırsları güneşin yakıcı sıcaklığı kadar keskindir.

2- Bu burçtaki dramatiklik kimsede yok. Hatta bu dramatik yapıları sayesinde Oscar’ı Leonardo’dan daha çok hak ediyorlar. Aslan burcu insanları, yaratıcı fikirleriyle olağan giden her şeyi tersine çevirir.  O kadar yaratıcı fikirleri vardır ki farklı bir dünya bile yaratabilirler. Ne olduğunu, nasıl bir şeye düştüğünüzü anlayamazsınız.

3- Gururları içtikleri sudan daha değerlidir. Aslan burcu insanını tanımaya başladığınız anda nasıl biri olduğunu daha iyi keşfedeceksiniz. Hatta onların göbek adının “gurur” olduğunu size düşündürebilir.

4- Kendilerini övmekten asla vazgeçmezler. Övülmeyi, pohpohlanmayı çok severler. Aslanlar için can boğazdan değil, can övünmekten gelir. Egolarını bol bol pohpohlanmakla, sürekli övünmekle beslerler.

5- Gösterişe bayılarlar. Aslan burcu insanının hayalleri hep maddeden geçer. Maneviyat onlar için maddiyat kadar önemli değildir. Lüks hayat yaşamayı sever ve isterler. Hatta lüks hayat yaşama istekleri onların olmazsa olmazıdır.

6- Aslan burcu insanlarının idealleri hayal güçlerinin bile üstündedir. Hatta bu idealleri ile trend topic olmaya adaydır.

7- Bonkördür, para harcamasını severler. Onların cebinde akrep yoktur, hesap kitap işleri aslanlara göre değil. Babacan tavırlarını her yerde belli ederler. Bu arada  aslanların kasaları yastıklarının altıdır.

8- Aslan burcuyla mı  beraberseniz? O zaman yandınız. Kibiri ile sizi delirtme aşamasına getirebilir. Kendinizi bu durumda hiç yormayın. Hatta ona sadece Ajda Pekkan’dan “Palavra” şarkısını gönderin. Kibri ve egosuyla sizi strese sokmasına izin vermeyin.

9- Her şeyi ben bilirim egoları vardır. Her zaman kontrol bende demekten hiç yorulmazlar. Aslanlar burcu insanları ile baş etmek oldukça zordur. Onlara özel günlük terapi merkezleri açılsa yeridir. Emin olun onlar için canınızı sıkmaya değmez.

10- Görünüşleri ve tavırları ile  Aslan burçlarını nerede görürseniz görün tanırsınız.   Öyle ki bir aslanı Serengeti çölünde görmekten farksızdır. Kalabalıklar içinde kendilerini farkettirirler. Kendilerini parlayan bir yıldız gibi göstermeye bayılırlar.

Aslan Burcu Seks Hayatı-Burçların Seks Hayatı

3 Comments

Leave a Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Burçların gülümseme nedenleri

Burçların Gülümseme Nedenleri Neler!

Yeni Kısıtlama Kararı

Yeni Kısıtlama Kararları Açıklandı!