in

SinirlendimSinirlendim AğladımAğladım YarıldımYarıldım BayıldımBayıldım

Aslan Burcu Ve Cinsellik- Burçların Cinsel Hayatı

Aslan burcu ve cinsellik

Aslan burcu ve cinsellik yazımda sizlere Aslan burcunun cinsel konulardaki tercihleri, istekleri ve uyumlu olduğu burçlar ile ilgili bilgiler verdim.

Aslan Burcu ve Cinsellik 

Aslan burcu her konuda olduğu gibi cinsellik konusunda da kendini özel hissetmek ister. İlişkilerinde seks oldukça önemli bir yer tutar. Ten uyumu ve cinsel isteklerde ortak noktalar bulamazsa karşısındaki kişiden soğur, böyle bir durumda ise asla evlilik düşünmez. Aslan burcu karşı cinsin etkileyici ve dikkat çekici olmasını ister. Seks sırasında söz sahibi olmak istese de ara sıra karşısındaki kişinin de yönetimi ele almasını ister. En tahrik olduğu bölgesi sırtı ve kalçasıdır. Romantik bir yemek sonrası sevişmeyi tercih eder. Fantezileri ve farklı oyunları da seven bir yapısı vardır.

CİNSELLİKTE UYUMLU OLDUĞU DİĞER BURÇLAR: 

KOÇ, iKİZLER, ASLAN, KOVA

Bu burçlar içinde Koç burcunun cinsellikte en uyumlu olduğu burç Koçtur. Harika bir birliktelik ve uyum vardır aralarında. Aslan burcunun seks konusunda isteklerine en iyi Koç burcu cevap verebilir. Ayrıca Kova burçları da uzun süreli tatmin etme ve tatmin olma konusunda başarılıdır. Cinsel birliktelikte sorun yaşadığı anda bunu belli etmez, ancak zamanla ilişkiyi bitirmeyi tercih eder.

Aslan Burcu Kadını ve Cinsellik 

Aslan burcu için seks sırasında söylenen etkileyici sözlerin önemi büyüktür. Aslan kadını cinsellik esnasında oldukça ateşlidir ve tatmin olabilmesi için partnerinin davranışları ön plandadır. Partneri onu önce tutkulu sözleri ve anlamlı bakışları ile etkilemelidir. Aslan burcu kadınına seks sırasındaki küçük oyunlar keyif verir. Sevişebilmesi için önce aşık olması gerekir. Yaşayacağı cinselliğin kendisine özel olmasını istediğinden mekan onun için önemlidir. Sessiz, sakin alanları tercih eder. Karşısındaki kişinin temiz ve bakımlı olmasına önem verir.

Aslan Burcu Erkeği ve Cinsellik 

Aslan burcu erkeği cinsellikte kendisini avcı karşısındaki kişiyi de av olarak görür ve üstünlüğün kendisinde olmasını tercih eder. Fantezi dünyası gelişmiştir ve farklı hayallere sahiptir. Gündelik hayatında her şey yolundaysa seks sırasında da keyfi zirvede olur. Küçük oyunları sever. Karşısındaki kişi yetersiz ise başkalarını hayal ederek açığı kapatmaya çalışabilir. Temiz ve rahat bir ortamda müzik eşliğinde sevişmeyi, uyumlu hareket etmeyi tercih eder.

Aslan Burcu Özellikleri

17 Comments

Leave a Reply

       Bir cevap yazın

       E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

       Fransa'nın başkenti Paris'te

       Fransa’nın Başkenti Paris’te Patlama Meydana Geldi!

       Hangisi senin tercihin

       Hangisi Senin Tercihin? Tarafını Seç.