Astroloji

Aslan Burcu Ve Aşk- Burçların Aşk Hayatı

Aslan burcu ve aşk yazımda sizlere Aslan burcunun aşk anlayışı, aşkı nasıl yaşadığı ve aşkta uyumlu olduğu burçlarla ilgili bilgiler verdim.

ASLAN BURCU VE AŞK ANLAYIŞI

Aslan burcu için aşk hayatında güven çok önemlidir. Aşık olduğunda enerjisini tamamen karşısındaki kişiye yöneltir. Partneri onun için yaşamın merkezidir artık. Aşık olduğunda aşık olduğu kişiyi elde etmek için elinden geleni yapar. Aslında çok da çabalamasına gerek yoktur, şeytan tüyü olan aslan burcu insanına aşık olmamak zaten çok da mümkün değildir. Oldukça kıskançtır, ancak kıskançlığını içinde yaşar. İhanet ve yalan kırmızı çizgisidir. İhanet ve yalanla karşılaşırsa gururu incinir, çok sevse de böyle bir durumda ilişkisine son verir. Romantik, duygusal, sevgi dolu, mantıklı ve tutkulu bir aşıktır. Bazı aslanlar kendisi çok aşık olmasa bile karşısındakinin aşkı ile ilişkiyi sürdürebilir. Aşka aşıktır ve aşka aşık olana da saygı duyar.

ASLAN BURCU AŞIK OLURSA NASIL DAVRANIR?

Aşık olursa aşkından başka kimseyi gözü görmez. Dış görünümü zaten onun için önemlidir, aşıksa daha da dikkat eder. Aşık olduğu gülümsemesinden anlaşılır. Şiir gibi konuşur. Etrafına karşı davranışları da olumlu yönde değişir. Aşık olduğu kişiye olan sevgisini sonuna kadar gösterir. Aşka aşık olduğu kadar kendisine de aşık olan Aslan burcu insanına siz aşkınızı ne kadar yansıtırsanız onun da size geri dönüşü o kadar güzel olur. Aşık olduğu kişinin aşkından emin değilse o ilişki bitmeye mahkumdur, şüphe ve güvensizlik onu yolunda çevirir.

Aşk aslan burcu için kontrol etmektir Özgürlüğüne fazla düşkün kişilerle ilişkisi fazla uzun sürmeyebilir. Egosu yüksek olduğu için ilişkisinin başında partnerini baskılamaya ve ezmeye çalışabilir. Bu durum aşılıp güven ortamı sağlandıktan sonra tamamen kendini teslim edebilir. Partnerinin güçlü olmasını ister. Ondan her alanda destek görmeyi bekler. Lükse düşkündür, ancak çok seviyorsa zor şartlarda bile partneri ile yaşayabilir. Karşısındaki kişiye kendini çok farklı ve özel hissettirir. Aşık olduklarında seksi de doruklarda yaşar ve yaşatırlar. Aşk biterse seks de biter. Evlilik hayatında evcimen, özverili ve güven veren biridir. Eşi tarafından çok sevilip sahip çıkılırsa mükemmel bir eş olabilir.

ASLAN BURCU AŞK ACISI ÇEKİYORSA NASIL DAVRANIR? 

Aşk acısı onun için pek önemli değildir. Egoları yüksektir, güçlü bir yapıları vardır, acılarını bastırmayı iyi bilirler, acı çektikleri asla anlaşılmaz.

ASLAN BURCUNUN AŞKTA VE EVLİLİKTE UYUMLU OLDUĞU BURÇLAR 

AŞK = KOÇ, İKİZLER, TERAZİ, YAY

EVLİLİK = KOÇ, İKİZLER, YAY, YENGEÇ

Aslan burcu su elementinden olan burçlarla (Yengeç, Akrep, Balık) iyi anlaşır ve güzel aşk yaşayabilir. En iyi evlilikler burdan çıkabilir.

Hava elementinden olan burçlarla (İkizler, Terazi, Kova) iyi anlaşırlar, aşkları çok ihtiraslı olur.

Toprak grubu burçları (Boğa, Başak, Oğlak) ile iyi anlaşamazlar. İletişim kurmaya bile çekinirler.

Kendisi gibi ateş grubu burçları  (Koç, Aslan, Yay) ile çok iyi dost olurlar, iyi arkadaşlıklar kurarlar.

Aslan Burcu Ve Cinsellik- Burçların Cinsel Hayatı

İlgili Makaleler

6 Yorum

  1. Akrep burcu ve balık burcu erkeği ile muhteşem anlaşıyoruz bir aslan burcu kadını olarak tensel çekimi en çok su grubunda hissediyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu