Astroloji

Aslan Burcu Seks Hayatı-Burçların Seks Hayatı

Aslan burcu seks hayatı.. Etkileyici ve egosu yüksek olan Aslan burcunu etkilemek o kadar fazla zor değil. Eğer etkilenmesi zor diye düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Öncelikle sırt bölgesinden hassas dokunuşlarda bulunun. Libidosunu böyle harekete geçirebilirsiniz. Sırtına konduracağınız ateşli öpücüklerle onu heyecanlandırmanız an meselesi.
Aslanları baştan çıkarmak için ilk olarak yapmanız gereken şeyler var. Bunun için onlara gerekli komplimanı vermeniz gerekir. Ne kadar güzel göründüklerinden bahsedin. Hatta bu kadar güzel giyinen kimsenin olmadığını belirtin. Hatta bu kadar iyi kombinasyon yapabilen tek insan olduklarını söyleyin. Övgüleri seven Aslana bu tarz iltifatlarınızdan sonra size nasıl meylediyor izleyin.

Aslan Burcu Seks Hayatı

Aslan burçların egosu çok fazla yüksektir. Bu burcun erkeğini etkilemek istiyor olabilirsiniz. Bunun için onu şımartmakla başlayabilirsiniz. Bütün gözlerin üzerinde olmasını isterler. Aslan erkeği de bakıma ve temizliğe önem verir. Yanındaki kadını aynı şekilde şık ve bakımlı olmasını ister. Anlattığı ve size söylediği şeyleri dinlemeniz gerekir. Ona her konuda hak vermeniz hoşuna gidecektir. Bu yaptığınız onun için inanılmaz bir motivasyon kaynağıdır. Partnerini sahiplenirler.  Aslan erkeği birlikte olduğu kadının yanında başka bir erkek görmek istemez. Cinsellikte de egosu ön plandadır. Yatakta yönetilmekten hoşlanmaz. Onun için ideal kadın hijyendir. Temizliğe önem veren sıcakkanlı kadınları tercih ederler.
 Aslan burcu kadını lüksü sever. Aşk hayatında kibirli tavırlar sergileyebilir. Pahalı kıyafetlerden ve eşyalardan hoşlanır. Aslan kadını cömert erkekleri çekici bulur. Yatakta istekli fakat biraz fazla eleştiricidir. Eleştirileri moralinizi bozmasın. İlgi ve hediyelere karşı zaafları vardır. Aslan burcu kadınına ilginizi daima gösterin. Bunun yanında onu hediyelere boğmak onun için bir hazdır. Bunları aslan burcu kadınına sağladığınızda sizin için yapamayacağı şey yoktur. Ayrıca tatlı dilli olup konuşmanızla onu etkilemelisiniz. Aslan burcu kadınını sürekli övmeyi ihmal etmeyin.
Zor kelimesi için yaşayan insanlardır…
Aslan burcunu etkilemek için yaratıcılığınızı konuşturmak zorundasınız. Hayal gücünüzü  kullanmaktan çekinmeyin. Bu ateş grubu insanını elde etmek, elinizde tutmak isteyebilirsiniz. Aslan burcunu elde tutmak için asla işinizi şansa bırakmayın.
Aslan burcu her zaman özel hissetmek ister. Bu burçtaki insanları yola getirmek için  sadece ona özel özenle seçilmiş yöntemlerle yapacağınızı unutmayın. Bu yapacağınız hamleler onları harekete geçmesini sağlar.

İlgili Makaleler

6 Yorum

  1. ASLAN burcu insanı egosu yüksek biridir ve cinsel hayatında da bu şekilde olduğunu öğreniyoruz yazıdan.İltifat ve övgü bekleyen aslan burcu havada karada yatakta hep aynıymış bunu da öğrendik :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu