SON DAKİKA

Aslan Burcu Özellikleri

cool
Aslan Burcu Özellikleri

Aslan Burcu Özellikleri yazımda bu burcun genel özelliklerine, Aslan burcu kadını ve Aslan burcu erkeğinin özelliklerine değindim.

Aslan Burcu Hakkında

(23 Temmuz-22 Ağustos)

Yönetici gezegeni; Güneş

Elementi; Ateş

Uğurlu sayıları; 1-4

Uğurlu günü; Pazar

Uğurlu taşı;Elmas

Renkleri; Koyu sarı, altın rengi, turuncu, kehribar

Bitkileri; Sarı krizantem, ayçiçeği, kasımpatı

Ağaçları; Portakal, limon, defne, hurma, ceviz, badem

Kıymetli taşı; Sarı safir, pırlanta

Kıymetli madeni; Altın

Karşıt burcu; Kova

Aşkta uyumlu olduğu burçlar: Koç, İkizler, Yay
Evlilikte uyumlu olduğu burçlar: Koç, İkizler, Yay
Sekste uyumlu olduğu burçlar: İkizler, Aslan

Olumlu özellikleri

Fedakarlık, yaratıcılık, cömertlik, zeka, iyimserlik, yardımseverlik

Olumsuz özellikleri

Diktatörlük, otorite, sabir fikirli olma, güç takıntısı, kendini beğenmişlik, toleranssızlık

Genel Özellikleri

Aslan burçları liderdir. Hakimiyet kurmayı, önde olmayı ve yönetmeyi sever. Başkalarının hayatlarını düzenlemek ve kendi isteklerini kabul ettirmek ister. Genelde kibirli ve güçlü bir yapısı vardır ve her şeye karışmak ister. Organizasyon konusunda başarılıdır. İyi zamanlarında güler yüzlü, yardımsever, sevimli ve iyimserdir. Bazen siz hatalı olsanız bile olgunlukla karşılık verebilir. Ancak toleransı düşüktür, sabrı taşarsa sert bir tavır içine girebilir. Hayatında inişler olsa da çıkışları kolay olur. Şanslıdır. Eğitimsiz ve kendini geliştirememiş aslan burcu insanı hiç bir şey bilmese de her şeyi biliyormuş gibi davranarak son derece çekilmez olabilir. Kişiliği canlı, enerjik ve ihtiraslıdır. Yaşam gücü, sıcak kalpliliği, sağlam ve sakin duruşu ile tanınır. Aslanın yapısı herkese hoş gelmeyebilir. Eleştirileri ile insanları kırabilir. Başkalarının fikrini kolayca kabul etmez ve kendisini her konuda hatasız görür. Lükse ve gezme tozmaya düşkün olur. Savurgandır. Parayı kazanması ile harcaması bir olur. Aslanlar için evlilik kararı vermek oldukça zordur, evlense de yönetimin kendisinde olmasını ister. İkili ilişkilerinde etkin ve coşkulu olur. Kafasına koyduğu kişiyi elde etmek ve elde tutmak için risk almaktan çekinmez. Sanat konularında yetenekleri vardır.

Aslan Burcu Kadını

Oldukça sadık, dürüst,cömert ve gururludur. Kendisine güveni tamdır. Cesur ve iyi niyetli yapısıyla dikkat çeker. İyi niyet gösterdiğinde bunun suistimal edilmesini istemez. Gençlik yıllarında aşk avcısı iken, ilerleyen yaşlarda olgun aşklara yelken açmak ister. Yalnız bir yaşam onun için pek mümkün değildir. Her zaman hayatına eşlik edecek aşklar bulabilir. Dürüstlük aslan burcu kadını için çok önemlidir. Karşısındakinin yalan söylediğini anlarsa ondan soğur. Gece hayatını sever. İhtişam ve lüksten hoşlanır. Bu nedenle kolay kolay para biriktiremez. Canlı ve neşelidir. İnsanları sempatik yaklaşımı ve hoş sohbeti ile etkiler. Farklı görünmeyi sever. Farklı insanlarla tanışmaktan zevk alır. Dostluk kurduğu insanları özenle seçer, herkesle yakınlaşamaz. Özgür ruhludur, kısıtlanmaktan ve baskı altında olmaktan hoşlanmaz. Çalışmaktan keyif alır ve iş hayatında başarılıdır. İçindeki emretme duygusu ile oldukça sert ve disiplinli bir anne olabilir. Evine ve eşine bağlıdır.

Aslan Burcu Erkeği

Ilımlı, sevecen, zeki, romantik, karizmatiktir. Hareketli ve canlı tavırlarıyla popülerdir ve ortamların vazgeçilmez kişilerindendir. Gururlu olan aslan burcu erkeği övülmekten ve poh pohlanmaktan büyük keyif alır. Gerçekten severse ikili ilişkilerde sıcak, ateşli ve iyi bir partner olur. Sevdiği kişiden kolay kolay vazgeçmez. İyi bir konuşmacı olduğu için ustaca aşk sözleri söyleyerek karşısındaki kişiyi etkilemeyi başarır. İlişkilerinde ilgi eksikliği hissederse dengesi bozulabilir. Kısıtlanmaktan hoşlanmaz. Sinirlendiğinde kendini kontrol etmekte güçlük çekebilir. Kızgınlığı kin tutmadığı için çabuk geçer. Rahatına düşkündür, lüksü, gezmeyi, eğlenmeyi sever. İş hayatında sorumluluk sahibi ve detaycıdır. Emir almaktan hoşlanmaz, yöneten olmak ister. Yardımsever ve merhametli olduğu için çevresindeki insanların sorunları ile ilgilenir. İyi bir dinleyicidir, pratik çözümler üretme konusunda yeteneklidir. Evine bağlıdır, sadık bir eş ve iyi bir baba olur.

Doğum Haritası Nedir?

Yorumlar

5
Kimler Neler Demiş?

Please Login to comment
5 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
kayrahanimseher35arslanmavisaclikizMelikeAsrınSertBuğra TEMEL Recent comment authors
  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
Buğra TEMEL
Üye
Buğra TEMEL

Burçlar Müge’den sorulur çok güzel bir çalışma olmuş ellerine sağlık :))

MelikeAsrınSert
Üye
MelikeAsrınSert

Yukselenim aslan sanırım 30larda yukselen burcu etkiliyor. Son 2yıldır Yay burcu gibi değilim

mavisaclikiz
Üye
mavisaclikiz

Yükselen burcum aslan birçok özelliğinide taşıyorum teşekkürler Müge’letta

seher35arslan
Üye
seher35arslan

Emeğine sağlık kuzum yine harikasın :))

kayrahanim
Yönetici

Akrep burcu özellikleri de gelsin lütfen nooooluuur. Çünkü Müge’den okumaya bayılıyordum!

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

12 Eylül 2018, 17:44

Eylül Ayı Burç Yorumları 2018

Eylül Ayı Astroloji yorumları yazımdan sonra sıra geldi Eylül ayını burçlar bazında inceleyip değerlendirdiğim Eylül Ayı Burç Yorumları yazıma.   Koç Burcu (21 Mart – 20 Nisan) İş hayatınızda ciddi başarılar ve yükselişler yaşayabilirsiniz. Sizi engellemeye çalışan insanları görmezden gelin ve hedefinize doğru ilerleyin. Hukuki konularda merhamet duygunuza yenilmeden hakkınızı...

Devamını Görüntüle