Astroloji

Aslan Burcu 2020 Yılı Yorumları

Aslan burcu 2020 yılı yorumları: 2019 yılını kapatmış bulunuyoruz. Ama sizin hala aklınızda geçmişe dair konular olabilir. Özellikle son 6 aydır sizin için her şey fazlasıyla ağır geçti. Ama bu yıl da içiniz  rahat olsun. Çünkü artık kalbiniz tuzaklardan kurtuluyor. Zorlu günleri geride bırakıyorsunuz. 2020 yılı sizin için oldukça huzurlu geçecek. Aynı zamanda  sakin, fırsatlarla dolu günleri vadediyor. Bu yıl sizin için oldukça cesaret dolu, güçlü ve gösterişli geçeceğe benziyor.

Aslan burcu 2020 yılı yorumları

Gök kubbe size kendinize odaklanın mesajını veriyor. Bununla birlikte sakin bir şekilde harekete geçmenizi istiyor. Mücadele etmekten asla vazgeçmeyen bir yanınız var. 2020 yılında ise bu mücadeleci ruhunuza daha sıkı sarılacaksınız. Duygusal iniş çıkışlarınızı kontrol ediyorsunuz. Geçmişe dair duyduğunuz bazı şüpheleriniz var. Ama siz bunları düşünerek kendinizi daha fazla yormanıza izin vermeyeceksiniz.

Hemen her konuda ne kadar yetenekli olduğunuz ortada. Bunu da en iyi siz biliyorsunuz.  2020 yılı bu yeteneklerinizi somutlaştırmaya başlayacağınız yıl oluyor. Ayrıca başarılar elde edeceğiniz bir yıl olacak. Şöyle söylemek gerekirse parmakla gösterilen biri olma ihtimaliniz çok yüksek. Ama yine de birçok kişi tarafından da eleştirilebilirsiniz.

Aslan Burcu 2020 yılı yorumları

.  Uzun süreli ve köklü değişimlerde bulunabilirsiniz. Şans bana uğramaz diyenlerdenseniz. Bu süreçte yanıldığınızı anlayacağınız gelişmeler olabilir. Hayata bambaşka bir pencereden bakmaya başlamanın tam sırası. Kendinize ve sosyal çevrenize dair yeni düzenlemeler yapabilirsiniz.

Baskın bir kişiliğiniz var. Bu yüzden ilişkilerinizde karar veren taraf siz olmak istiyorsunuz. Bu tavrınız ilişkinizde iniş çıkışlara sebep olabilir. Aklınızı kurcalayan her şeyi masaya yatırıyorsunuz. Bu şekilde çözüm yolu bulmaya çalışabilirsiniz. İlişkinizde her şeyi yoluna koyduğunuz taktirde, bu döngüde evlilik fikri size uzak gelmeyecek. Bir düzen kurmak istiyorsunuz.  Mutluluğunuzu evlilikle taçlandırmak isteyebilirsiniz.

Yaz aylarına geldiğinizde hayatınızda daha disiplinli bir sürece gireceksiniz. Satürn öncü burca dönüp geri hareketine devam edecek. Tutulma günleri de yeryüzüne önemli etkiler bırakacak. 2020 yılının ikinci yarısından sonra ise iş hayatınızda canla başla emek verdiğiniz birçok çalışmanın karşılığını alabilirsiniz.

Bazı konularda eksik kaldığınızı düşünüyorsunuz.

Ama siz bu konuların üzerine gitmekten çekinmeyeceksiniz. Kariyerinizde çok büyük başarılar elde edebilirsiniz. Hatta size sevinç çığlıkları attıracak şanslar yakalayabilirsiniz. Büyük kurumsal bir şirkette çalışıyorsanız, yurtdışında çalışma teklifi alabilirsiniz. Kendi işinizi yapıyorsanız hem maddi hem statünüzü arttıracaksınız. Bazı anlaşmalara imza atabilirsiniz. Yeni yılda önünüze gelen her türlü fırsatı değerlendireceksiniz. Bu zaman zarfında nihai sonuca ulaşacaksınız.

Geçmişte bıraktığınız hatta artık hayatınızda yer almaması için büyük uğraşlar verdiğiniz kişiler var. Bu kişilerle ilgili 2020 yılında alacağınız haberler olacak. Size yapılan haksızlıklar ortaya çıkacak. İlahi adaletin işlediğiniz göreceğiniz günler yaşayacaksınız. 2019 yılında haksız bir işten çıkarılma yaşamışsanız, bu yıl hukuki davanız sonuçlanabilir. 2020 yılı sizin için genel anlamda uyanışı temsil ediyor. Sizin için de her şey tam olarak böyle olma yolunda. Özel hayatınızda size dost gibi görünen ama düşman olan kişileri fark edeceksiniz. O kişileri hayatınızdan uzaklaştıracaksınız.

2020 yılının 19 Aralık’ında Satürn sabit burç Kova’ya geçiyor. Hayatınızda radikal değişimler yaşacaksınız. Tüm bu değişimlere kucak açacaksınız. Tavırlarınızı daha net bir şekilde ortaya koymaya başlayacaksınız. Çünkü gök kubbe size güçlü bir özgüven aşılayacak. Kendinizden emin bir duruşunuz var . Bu sayede güçlü bir görünüş elde edebilirsiniz.

Somut değişimler yaşayacaksınız.

Yaşamınız daha dinamik bir hale gelebilir. Gayrimenkul konularına yönelebilirsiniz.  Arabınızı yenileme gibi kararlar da alabilirsiniz. Bu süreçte kendinizi daha ileriye taşıyabileceksiniz. Eğitime ağırlık vereceksiniz. 2020 yılı bütünüyle sizi siz yapan, şekillendiren günlerle dolu oluyor.  Daha sağlıklı, standartlarınızı yüksek tutacağınız bir yaşam benimseyeceksiniz.  Bu kaliteli yaşam standartını daha çok seveceksiniz. Bu yıl sizi hayallerinize bir adım daha yaklaştıracak.

Aslan Burcu Ve Aşk- Burçların Aşk Hayatı

İlgili Makaleler

7 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu