SON DAKİKA

Aşk Evliliği Mantık Evliliği Sorunsalına Nokta Koyuyoruz! İşte Yüzyılın Sorusu.

love
Aşk Evliliği Mantık Evliliği Sorunsalına Nokta Koyuyoruz! İşte Yüzyılın Sorusu.
ANKET

Aşk Evliliği Mantık Evliliği Sorunsalına Nokta Koyuyoruz!

Aşk evliliği mantık evliliği sorunsalına nokta koyuyoruz! İşte Yüzyılın Sorusu.

Aşk Evliliği Mantık Evliliği Sorunsalına Nokta Koyuyoruz! İşte Yüzyılın Anketi

Nerde o eski aşıklar dediğinizi duyar gibiyiz. Dağları delen, çölleri aşan, Beylikdüzü’nden Kartal’a sevgilisini bırakan… Ah ah nerde o eski aşıklar. “Aşk eskidenmiş güzelim” diyorsanız hiç kendinizi sorguladınız mı? Siz gerçek aşka inananlardan mısınız? Mantık Evliliği mi? Aşk Evliliği mi? diye sorsalar bi gün yolda, gerçekten ilk olarak hangisi geçer içinizden? Kendinize dürüst olun.

Evlilik Sözleşmesi Hakkında Neler Düşünüyorsunuz?

Son dönemde bir çok insan mantık evliliği yaptığını söylüyor. Hatta evlilik sözleşmeleri bile moda oldu. Peki sevgiliniz ya da eşiniz size böyle bir teklifle gelse ne yapardınız?

Peki ya siz? Herkesin merak ettiği soruya sizin cevabınız ne peki?

Özünde iyi insandır Türk insanı. Kadını, erkeği, genci, yaşlısı hepsi duygusaldır aslında. Fakat ister inanın ister inanmayın ama günümüzde bu ankete “mantık evliliği” diye cevap verenlerin sayısı oldukça fazla. Üstelik bir süredir evli olan ve birden bire “hadi sözleşme yapalım” diyenlerde var. Sevgiliniz size evlenme teklif etse ve hemen arkasından “ama sözleşme yapacağız” dese? Eminiz çok şaşırırdınız. Gelin şimdi diğer insanların düşünceleri neymiş hep beraber görelim.

 

Yeşilçam’ın En Güzel Kadınını Seçiyoruz!

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sorry, comments for this entry are closed at this time.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

17 Mayıs 2018, 21:41

Marilyn Monroe kimdir?

Marilyn Monroe gelmiş geçmiş en güzel kadınlar arasındadır. Bir döneme damga vurmuş artistlerdendir. Peki gerçekte kimdir? Hayatı nasıl geçmiştir? Bu yazımızda bu muhteşem kadının hayatını anlatacağız. Marilyn Monroe Hayatı Babası tarafından çok küçük yaşlarda terk edilmiş annesi psikolojik sorunları nedeniyle kendini kaybetmiş talihsiz sanatçımız. 1926 haziran ayı doğumludur. Yaşamını yetimhanede...

Devamını Görüntüle