in

Aşk 101: Netflix Türk Yapımı Dizi

aşk 101

Aşk 101 Netflix Türk yapımı 3. orjinal dizisi. Bu karantina günlerinde eski günlere gitmek, geçmişi yaad etmek isteyenler için çok güzel bir dizi olmuş gerçekten. Ben ki, lise zamanlarımı özlemle anan biri olarak hafta sonu sokağa çıkma yasağında oturdum 1. sezon 8 bölümü bir çırpıda izledim. Ve devamı neden yok diye hayıflandım resmen. O kadar iyi geldi ki ilk gençlik yıllarıma gitmek, o günlerdeki beni hatırlamak. Kimimiz çok güzel zamanlar geçirdik, kimimizin pek de güzel anıları yok. Bunları anımsamak ve keyifli vakit geçirmek için, kendimizi sorgulamaya vakit bulduğumuz bu  süreçte mantıklı bir seçim olabilir. Şimdi biraz dizinin konusundan ve oyuncularından bahsetmek istiyorum. Ayrıca diziyi benim gibi hızlıca bitirip 2. sezonunu merakla bekleyenler için de gelişmelerden bahsedeceğim.

AŞK 101 1. SEZON 24 NİSAN’DA NETFLIX’TE YAYINLANMAYA BAŞLADI

Love 101 dizinin özgün adı. İlk sezonu 24 Nisan 2020’de Netflix’te yayınladı. Dizinin senaryosu Meriç Acemi’ye ait, yönetmen Ahmet Katıksız ve Deniz Yorulmazer. Dizinin türü gençlik ve komedi-drama. 1. sezon 8 bölümden oluşuyor. 1. sezonu bitirenler merakla 2. sezonu bekliyor.

AŞK 101 2. SEZON FRAGMANI YAYINLANDI MI?

İkinci sezon çekimleri 1. sezon ile birlikte yapıldı. Ancak henüz 2. sezon fragmanı yayınlanmadı.

KONUSU

1998 yılında Türkiye’de bir lisede okumaya çalışan, dışlanmış, sıra dışı, asi 17 yaşında bir grup genç, kendilerini koruyup kollayan tek öğretmen, okuldan ayrılmasın diye aşkı devreye sokmaya karar verir. Okula yeni gelen bir basketbol koçu ile sevgili öğretmenlerini birbirine aşık etmek için plan yaparlar. Bu arada kendileri de aşkı keşfetme sürecine girer. Bu süreçte yaşadıkları olaylarla birbirlerine olan bağları kuvvetlenir ve birlikte güçlü olduklarının farkına varırlar. Sevginin ise zorla olmayacağını anlarlar.

OYUNCULAR

Kemal– Kaan URGANCIOĞLU

Burcu- Pınar DENİZ

Kerem– Kubilay AKA

Eda– Alina BOZ

Sinan- Mert YAZICIOĞLU

Işık– İpek Filiz YAZICI

Osman– Selahattin PAŞALI

Necdet– Müfit KAYACAN

Yetişkin Işık– Bade İŞÇİL

Yetişkin Eda– Tuğba ÜNSAL

2. SEZON NE ZAMAN YAYINLANACAK?

İkinci sezonun başlama tarihi ile ilgili henüz net bir bilgi yok. Umarım en kısa zamanda yayına girer. Gerçekten devamını merakla bekliyorum.

Cashback filmi ile ilgili her şey.

8 Comments

Leave a Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

HIV pencere süresi

HIV Pencere Periyodu Nedir?

Normalleşme Planı Açıklandı

Normalleşme Planı Açıklandı