Seyahat

Artık Moldova’ya Kimlikle Seyahat Edilebilecek!

Türkiye’yi sevindiren haber Kşinev Büyükelçisi’nden geldi. Artık Moldova’ya kimlikle seyahat edilebilecek! İşte detaylar.

2019 Pasaport Harç Ve Cüzdan Ücretleri

Artık Moldova’ya Kimlikle Seyahat Edilebilecek!

Kşinev Büyükelçisi Gürol Sökmensüer yaptığı açıklama ile Türk vatandaşlarını sevindirdi. Türkiye ve Moldova arasında yapılan karşılıklı ilişkiler ve görüşmeler neticesinde, 19 Şubat 2019 itibari ile kimlikle seyahat edilebileceği açıklandı.

Yeni akıllı kimlik sahipleri Moldova’ya vizesiz gidebilecek

Türkiye ve Moldova arasındaki ilişkileri değerlendiren Büyükelçi, 19 Şubat 2019 tarihinden itibaren çipli kimliklere sahip olan vatandaşların vizesiz seyahat edebileceğini söyledi. Moldova’ya her 180 günde 90 günü aşmamak üzere vizesiz kalınabilecek.

Stratejik adımlar atılıyor

Kşinev Büyükelçisi Gürol Sökmensüer, anlaşmanın 17 Ekim 2018 tarihinde Recep Tayyip Erdoğan’ın Moldova ziyaretinde imzalandığını söyledi. Büyükelçi, imzalanan bu anlaşmanın ülkemiz ve Moldova arasında bulunan dostane ilişkiler ve stratejik ortaklığın neticesidir yorumunda bulundu.

Vizesiz Ülkeler – T.C. Vatandaşlarının Vizesiz Gidebileceği Ülkeler Listesi

Turist sayısı katlanarak artacaktır…

Kimlikle seyahatin, vatandaşlara pratiklik sağlayacağını söyleyen Büyükelçi Sökmensüer, her iki ülke için de turist sayılarının artacağını belirtti.

Avrupa’da Vizesiz Gezilebilecek Ulkeler

yym

Shall We? olmadan yapamaz O!

İlgili Makaleler

5 Yorum

  1. Und die reichen Araber kaufen,bauen Hotels սnd Freizeitparks, аlles aᥙf
    ihre Lebensweise Einheimischen һaben Ƅald nicһtѕ mеhr zu melden.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu