in

AğladımAğladım

Kız Arkadaşına 7 El Ateş Etti, Ardından İntihar Etti! İşte O Korkunç Anlar!

kız arkadaşına 7 el ateş etti ardından intihar etti serdal incedayı fatma tangaz

Kan donduran olay Muğla’nın Fethiye ilçesinde meydana geldi. Gözü dönmüş adam, kız arkadaşına 7 el ateş etti ardından silahı başına dayayarak intihar etti.

Kız arkadaşına 7 el ateş etti, ardından intihar etti! İşte o korkunç anlar!

Korkunç olay, Muğla’nın Fethiye ilçesinde bulunan barlar sokağında gerçekleşti. 44 yaşındaki Serdal İncedayı, 20 yaşındaki sevgilisine 7 el ateş etti. Ardından silahı başına dayayıp ateş eden İncedayı, olay yerinde hayatını kaybetti. Olay anı ise iş yeri kamerasına saniye saniye yansıdı. İşte o korkunç anlar!

Önce kız arkadaşına sonra kendine sıktı!

Muğla’da bulunan Paspatur Çarşısı’ndaki bir cafede gerçekleşen korkunç olayda, Arkadaşlarıyla oturan Fatma Tangaz’ın yanına gelen sevgilisi Serdal İncedayı’nın, belindeki silahı çıkararak yakın mesafeden Fatma Tangaz’a 7 el ateş ettiği görülüyor. İncedayı 7 el ateş ettikten sonra silahı kafasına dayıyor ve intihar ediyor.

Aile içi Facia Kameralara Yansıdı. Kayınbirader Eniştesini Öldürdü.

Olay anında ağır yaralanan genç kız kurtarılamadı!

Cumhuriyet Mahallesi’nde bulunan barlar sokağında meydana gelen olayda, çok sayıda polis ve sağlık ekipleri olay yerine geldi. Kendi kafasına sıkan Serdal İncedayı olay yerinde hayatını kaybederken, Fatma Tangaz ise tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

kız arkadaşına 7 el ateş etti serdal incedayı fatma tangaz

6 Comments

Leave a Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

göz rengi kişiliğinizi gösteriyor

Göz Rengi Kişiliğinizi Yansıtıyor

Slovenya gezi rehberi Bled

Slovenya Gezi Rehberi