Gündem

Arda Turan Kavga Etti. Şarkıcı Berkay’ın Burnunu Kırdı.

Arda Turan kavga etti. Özlem Ada Şahin’e sarkıntılık yaptığı iddia edilen olayda Arda konuştu; “Sarkıntılık yok, Berkay ensemden tuttu ve sinirlendim sonrasında da kafa attım, hastanede helalleştik” dedi.

Arda Turan Kavga Etti Ancak Sarkıntılık İddialarını Kabul Etmedi

Özlem Ada Şahin’e sarkıntılık yaptığı iddia edilen Arda Turan, iddiaları yalanladı. TEVE 2’de yayınlanan bir programın sunucularına yaptığı açıklamada, sarkıntılık iddialarını yalanladı.

Berkay Ensemden Tutunca Kafa Attım

Canlı yayında Arda Turan kavga olayını izleyenlere aktaran Gülşen Yüksel Salt şu şekilde anlattı, “O hanımefendi (Özlem Ada Şahin) ve şahsın arkadaşları yan masamızda oturuyorlardı. Yaklaşık 1 saat sonra mekana Berkay geldi. Yanıma gelip “kaptan seninle yarın görüşelim” dedi. Bende tamam Berkay konuşalım dedim. Önce şaka yaptığını zannettim ama sonra ensemde tuttu ve bende sinirlenip “sana ne oluyor” diyip kafa attım.

Çok Sinirlendim

O anda neden kavga ettiğimizi anlamadım diyen Arda Turan, “olayın içeriğini sonradan Aslıhan anlattı” dedi. Evet hastaneye silahla gittim. “Ben kimsenin karısına kızına bakmam buna inanıyorsan kafama sık” dedim. Sonra hastanede yanlış anlaşılma olmuş diyerek sarılıp helalleştik. Sonrasında böyle açıklamalar geldi. Yaptığım yanlış cezamı da alacağım.

arda turan kavga

Arda Turan’ın Kariyeri

İsmi sık sık olaylarla anılan Arda Turan kimdir? Gelin ünlü futbolcuyu biraz da yakından tanıyalım.

Arda, Bayrampaşa’da yaşayan fakir bir ailenin çocuğuydu. Türkiye’nin ve Dünyanın en büyük kulüplerinde futbol oynadı. Bir dönem milli takımın yıldızı oldu. Futbol oynayan herkesin idollerinden biriydi. Son zamanlarda ise olayları ile medyada sık sık gündeme geliyor.

Arda Turan’ın Başından Geçen Bazı Olaylar Şu Şekilde

  • Sosyal medya çağımızın en tehlikeli silahı. Ebru Şallı ve Cansel Çördük ile yazışmaları basına sızdı. Aslıhan Doğan’ı evlenmeden önce aldattığı iddiaları ortaya çıktı ve bu sebeple defalarca kez ayrılıp barıştılar.
  • Milli takımın Makedonya maçı sonrası uçakta bir gazeteciye kafa attı. Bu olaydan sonra Milli Takım kariyeri sona erdi.
  • Bir mekan çıkışı bir gazeteciye bağırarak herkesin tepkisini toplamıştı.
  • Başakşehir-Sivasspor maçında hakeme yumruğunu göstererek tehdit etmekten dolayı 13 maç ceza aldı.

Barcelona’ya 34 Milyon Euro’ya Gitmişti

Bir dönem dünyanın en büyük takımlarından olan Barcelona’ya 34 Milyon Euro’ya gitmişti ancak şu anda piyasa değeri 4 milyon Euro civarlarında.

 

Dünyanın En Pahalı Şehirleri. Bu Şehirlerde Halk Zengin.

 

 

Shall We

Dürüst, ahlâklı ve kibar olacağınıza inanıyoruz. Yüzümüzü kara çıkarmayın, bizi grup açtığımıza pişman etmeyin. Döveriz sizi, hepinizi döveriz ulen. Sevgiler, Atmin.

İlgili Makaleler

6 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu