Astroloji

Aralık Ayı Burç Yorumları

Aralık ayı burç yorumları yazıma hoş geldiniz. Umarım 2018’in son ayı hepimiz için keyifli ve mutlu geçer. Zor bir yıl oldu, 2019 bize şans ve huzur getirsin.

Bakalım Aralık ayında burçları neler bekliyor?

Koç Burcu (21 Mart – 20 Nisan)

Aralık ayının ilk on beş günlük süresinde gündeminiz eğitim, taşınma ve seyahatler olacak. Bu yenilikler isteğiniz dışında ve zorunlu olacağı için keyfiniz kaçabilir. Aralık ayının ikinci bölümünde ev alanında beklenmedik bir gelişme sizi mutlu edebilir. Hatalarınızı düzeltmek ve çözümler üretmek için de çaba gösterebilirsiniz.

Koç Burcu Özellikleri

Boğa Burcu ( 21 Nisan- 21 Mayıs )

İlk haftalarda maddi açıdan sizi sarsacak bir takım gelişmeler olabilir. Yatırımlarınızın yönetimini siz üstlenmeli başkalarına bırakmamalısınız. Ay sonuna doğru keyfiniz yerine geliyor. Çevrenizden ihtiyacınız olan konularda destek alabilirsiniz. Anı yaşama kararı alarak mutluluğa kavuşacaksınız.

Boğa Burcu Özellikleri

İkizler Burcu ( 22 Mayıs- 22 Haziran)

Ayın ilk yarısı İkizler burçları için biraz zorlayıcı geçebilir. İş ve aşk hayatında yaşayacağınız bazı mecburiyetler öfkenizi arttırabilir. Çıkış yollarına ise ayın ikinci yarısında ulaşacaksınız. Maddi sorunlarınıza sürpriz çözümler bulacak ve keyifli hissedeceksiniz. Kazancınızın arttığını görmek öz güveninizi arttıracak ve sıkıntılarınızı ortadan kaldıracak. Yılbaşı çekilişlerinde şans sizden yana olabilir, bu yüzden pozitif enerji ve olumlu düşünce önemli.

İkizler Burcu Özellikleri

Yengeç Burcu (23 Haziran-22 Temmuz)

İş alanında mecburi değişiklikler gündeme gelebilir. Şehir ya da ülke değiştirmek sizi zor duruma düşürebilir. Bir anda bazı şanssızlıklar yaşayabilirsiniz, ancak hemen üzülmeyin ayın ikinci yarısından itibaren istekleriniz sizin beklentiniz doğrultusunda gelişebilir.

Yengeç Burcu Özellikleri

Aslan Burcu (23 Temmuz-22 Ağustos)

Aile içinde fazla düşünülmeden yapılan yenilikler sebebiyle maddi durumda sarsıntı yaşanabilir. Aralık ayının ikinci yarısında bu sorunlara çözümler bulabilirsiniz. İç dünyanızı huzura kavuşturmak için çaba göstermelisiniz. Modunuzu yükseltebilirseniz hayatınıza mutluluk hakim olabilir.

Aslan Burcu Özellikleri

Başak Burcu (23 Ağustos-22 Eylül)

Eviniz ve aileniz ile ilgili konularda bazı değişiklikler yaşayabilirsiniz. Bulunduğunuz ortamı biri ile paylaşma fikrini hayata geçirebilirsiniz. Biraz zorunluluk sonucu verdiğiniz bu kararın şaşkınlığını dostlarınızın desteği ile atlatabilirsiniz. Aralık ayının ikinci yarısında yeni gelir kapıları açılabilir, kazancınız artabilir ve zorunlu olarak aldığınız bu kararda değişiklik yapabilirsiniz.

Başak Burcu Özellikleri

Terazi Burcu (23 Eylül-22 Ekim)

İsteğiniz dışında bir çevre değişikliği yaşayabilirsiniz. İşinizde de bir değişim söz konusu olabilir. Bir çok sinir bozucu aksiliği üst üste yaşadığınız için kendinizi hayatı sorgular bir halde bulabilirsiniz. Ama kesinlikle moralinizi bozmamalısınız. Ancak ay ortasından sonra moraliniz düzelecek, modunuz yükselecek ve kendinizi enerjik hissedeceksiniz. Yakınlarınızdan alacağınız teklifler, farklı öneriler sayesinde yüzünüz gülecek. Kariyerinizde karşınıza çıkan fırsatlar sayesinde yükseliş olabilir. Yenilmiş gibi gözükürken aksine kazançlı çıkan siz olacaksınız.

Terazi Burcu Özellikleri

Akrep Burcu (23 Ekim-21 Kasım)

Aralık ayının ilk yarısı sizin için biraz sıkıcı geçebilir. Maddi konularda sıkışabilirsiniz. Aşka bakış açınızda değişiklik yapmak durumunda kalabilirsiniz. Sizi maddi ve manevi açıdan sıkıntıya sokanlar ayın ikinci yarısında kapınıza gelip sizden özür dileyebilir. Beklenmedik bir iş teklifi kariyer alanın yükselmenize neden olabilir. Ortamınız değişebilir. Biraz zamana bırakmak ve akışta kalmak gerek.

Akrep Burcu Özellikleri

Yay Burcu (22 Kasım-21 Aralık)

Hayatınızı sorgulayacağınız bir dönemdesiniz. Aileniz ile ilgili sorunlar sebebiyle moraliniz bozulabilir. Kişiliğiniz ve fiziksel görünüşünüz ile ilgili değişiklik yapmak isteyebilirsiniz. Aralık ayının üçüncü haftası itibariyle yeni bir gelir kapısı açılabilir, bu sayede de modunuz yükselebilir. İyimserliğinizi kaybetmeyin.

Oğlak Burcu (22 Aralık-21 Ocak)

Ayın ilk haftalarında travmatik olaylar yaşayıp kendinizi suçlayabilirsiniz. Yakın çevrenizdeki insanların sağlık sorunları ile ilgili üzüntü yaşayabilirsiniz. Bu dönemde aile bireylerinin bazı tutumları da sinirinizi bozabilir. Ayın ikinci yarısında ise işle ilgili güzel gelişmeler keyfinizi yerine getirecek. Kendinize vakit ayırarak, kendinize yönelerek huzuru bulabilirsiniz.

Kova Burcu (22 Ocak-19 Şubat)

Sosyal çevrenize yeni insanlar katılabilir. Bu insanlara bir anda güvenmemeniz de fayda var. Maddi açıdan bazı kayıplar yaşayabilirsiniz, bu nedenle de keyfiniz kaçabilir. Ayın ikinci yarısında kariyer anlamında yükseliş yaşayabilirsiniz. Hayatınızdaki yenilikler size mutluluk verecek. Ufak sorunları önceden fark edip büyümelerini engellemek için uyanık olmalısınız.

Balık Burcu (20 Şubat-20 Mart)

Ayın ilk yarısında iş alanınızda yaşayacağınız güzel gelişmeler sizi yanıltmasın, hayal kırıklığına uğramamak için bir anda fazlaca kaptırmayın kendinizi. Bazı olumsuz sonuçlara hazırlıklı olmalısınız, ayrıca öfke kontrolü yapabilmek için kendinizi telkin etmelisiniz. Ayın üçüncü haftası itibariyle ise moraliniz yükseltecek gelişmelere hazırlıklı olun. Yaratıcı projeler, aşkla ilgili güzel haberler gündeminizde olabilir.

***Güneş burcumuzla birlikte yükselen burcumuz da hayatımız için oldukça önemlidir. Bu nedenle doğum yeri ve doğum saati bilgilerinizle yükselen burcunuzu da mutlaka öğrenmeli ve burç yorumlarında yükselen burcunuzu da okumalısınız.

Yükselen Burç Nedir?

İlgili Makaleler

3 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu