Sinema

Arada Filmi, 17. if İstanbul Bağımsız Filmler Festivali

Arada filmi, bir arayışı anlatıyor.

Shall We Aktivite Arkadaşlığı üyesi olan sevgili dostumuz Mu Tunç’un senaristliği ve yönetmenliğini yapmış olduğu, 17.  If İstanbul Bağımsız Filmler Festivali kapsamında 13 Nisan’da vizyona girecek olan “Arada”. Filmi çekerken kendi hayatını örnek göstermiş bize Mu Tunç. İşte karşınızda Arada filmi oyuncuları

arada filmi afişi

Bu defa kendi içinde kaybolmuş ruhunu değil, ruhunun onu götürmek istediği Kaliforniya için bilet arayan Ozan ve kız arkadaşı Lara’nın hikayesi karşımızda. Gelin birkaç satırla Ozan ve Lara’yı canlandıran Burak Deniz ve Büşra Develi hakkında bilgilerimizi tazeleyelim.

Arada Filmi Oyuncuları

Burak Deniz

Burak Deniz, Arada filmi oyuncuları
Burak Deniz, Arada filmi oyuncuları

20 Ekim 1989’da İstanbul’da doğdu. Yakışıklı ve başarılı oyuncunun attığı başarılı imzalara şöyle bir göz atalım:
Kendisiyle tanışmamız, 2011’de “Kolej Günlüğü” dizisinde canlandırdığı Onur karakteri ile oldu. Sultan dizisinde “Tarık” oldu, Kurtlar Vadisi dizisinde “Memati” karakteri ile kalbimize işleyen Gürkan Uygun ile “Kaçak” dizisinde rol aldı. Büşra Develi ile ilk defa “Tatlı Küçük Yalancılar” dizisinde rol arkadaşı oldu. Aynı sene içinde “Medcezir” dizisinde Aras’ı canlandırdı. “Aşk Laftan Anlamaz” “Burak” karakteri ile Hande Erçel, “Bizim Hikaye” komedi-drama dizisinde “Barış” karakterini canlandırarak Hazal Kaya ile başrolü paylaştı.
Laf aramızda yakışıklı oyuncunun bir Hint dizisinde rol alacağın söylentileri dolanıyor ortalarda. Bakalım yetenekli Burak Deniz’in ünü nerelere kadar gidecek??

Büşra Develi

Büşra Develi, Arada filmi oyuncuları
Büşra Develi, Arada filmi oyuncuları

25 Ağustos 1993 tarihinde İzmit’de doğdu. Genç, güzel ve yetenekli oyuncunun karşımıza çıktığı ilk proje, Selin karakterini canlandırdığı, Burak Deniz ile oynadığı dizi olan “Tatlı Küçük Yalanlar”. Azra Kohen’in “Fi, Çi, Pi” kitap serisinden uyarlanan “Fi” ve “Çi” dizisinde “Bilge” karakteri ile Berrak Tüzünataç, Ozan Güven, Serenay Sarıkaya, Mehmet Günsür ve Osman Sonant ile rol arkadaşlığı yaptı. “Ayla” filminde “Nimet”i canlandırdı. Son olarak ekranlarda “Mehmed, Bir Cihan Fatihi” dizisinde “Eleni” karakteriyle boy göstererek ilgilerini üzerine çekmeyi başardı.

Mu Tuç, Arada filmi senaristi ve yönetmeni
Mu Tunç, Arada filmi senaristi ve yönetmeni

Arada Filmi Yönetmeni Mu Tunç ile Röportaj

“Arada” filminin fragmanını izlemek için tıklayın

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu