SON DAKİKA

En Sevdiğiniz Araba Markaları Hangisi?

love
En Sevdiğiniz Araba Markaları Hangisi?
ANKET

En Sevilen Araba Markası Anketi

Araba markaları onlarca çeşit. Hepimizin hayal ettiği bir otomobil var. Kimi klasik arabalar sever kimi spor arabalar. Kimi güvenliğe önem verir kimi hıza. Kimi dağ tepe gezmek ister kimi asfalt. Bunca seçenek varken kendimize en uygun aracı bulmak oldukça zorlaşıyor. Günlük hayatta kullandığımız otomobillere istinaden, hayallerimizde yaşattığımız bazı arabalar vardır.

Peki Ya Sizin Hayalinizdeki Hangisi?

2. Eli Güçlü Olan Araba Markaları elbette insanların araba almasını etkileyen bir durum. Alırken kâr etmenin yanı sıra satarken de zarar etmemek lazım. Özellikle ülkemizde kullanıcılar buna çok dikkat ediyor.

araba markaları

Düşük Km Önemli mi?

Özellikle araba markaları kadar dikkat edilen bir durum, düşük km araç almak. Ancak sadece düşük km diye bir araba almak elbette saçma olur.

Sıfır mı İkinci el mi?

Özellikle ülkemizde vergiler çok yüksek olduğu için kullanıcılar genel olarak düşük km ikinci el araçlar tercih etmekte ancak sıfır otomobilde elbette kafamızda herhangi bir şüphe bırakmayan bir seçimdir. Aslında bu soru tamamen maddiyat ile alakalıdır. Elbette herkes sıfır araç almak ister ama bütçemiz sınırlıysa neden temiz bir ikinci el sahibi olmayalım?

Hangi Markayı Tercih Etmeliyiz?

Geldik en önemli soruya. Otomobil markaları onlarca çeşit ama satış trafiği en çok olanlar elbette alışı da etkiliyor. Ülkemizde Renault, Peugeot, Citroen, Ford, Fiat, Dacia, Hyundai, Nissan, Opel, ve Toyota orta segment araç satışında zirvede diyebiliriz. Her kesimden kullanıcıya hitap eden modelleri mevcut. Wolksvagen ise ortalama 100 bin tl civarlarına çıkmasından dolayı artık orta sınıf demek pekte doğru olmaz.

ikinci el otomobil

Siz de aşağıdaki anketimize katılarak en çok kullanılan araçları görebilirsiniz. Bol sürüşlü günler dileriz.

[zombify_post]

 

En İyi Mobil Oyunlar

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sorry, comments for this entry are closed at this time.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

18 Ekim 2018, 13:38

Burç Özellikleri. Büyük Anket. Hangi Burçta Kaç İnsan Var?

Burç Özellikleri. Büyük Anket. Hangi Burçsunuz Anketine Mutlaka Katılın. Hangi burçta kaç insan vardır sizce? Türkiye’de bir çok insan burçlara inanıyor. Peki burçlar gerçekten karakteri yansıtıyor mu? Burç Özellikleri. Büyük Anket. Hangi Burçsunuz Anketine Mutlaka Katılın. Burcunuz sizin karakterinizi yansıtıyor evet. İnsansanız da inanmasanız da burcunuz sadece hurafelerden ibaret değildir. Astroloji...

Devamını Görüntüle