Gündem

Tarihteki İlk Antarktika Tinder Eşleşmesi

Dünyanın dibi olarak bilinen, Güney Yarımküre bulunan Antarktika’da tarihin ilk Tinder eşleşmesi gerçekleşti! Bir bilim adamı, canı sıkılınca Tinder’a girdi ve bir sürprizle karşılaştı!

Tarihteki İlk Antarktika Tinder Eşleşmesi

Güney Yarımküre’nin güneyinde bulunan Antarktika, tarihinin ilk Tinder eşleşmesini yaşadı. Zorlayıcı iklim koşulları sebebiyle, yaşayan sayısı yok denecek kadar az diyebileceğimiz Antarktika, bilim uğruna oraya giden insanların yaşadığı kamplar dışında yalnızca orada yaşayan hayvanlara ev sahipliği yapan bir yer diyebiliriz.

Sosyal bir hayatın yok denecek kadar az olduğu yerde, Tinder eşleşmesi yaşanınca haliyle haber yapmaya değer görülüyor… :)

Yaşaması çok zor!

Yazın en fazla 4 bin, kışınsa en fazla bin kadar kişinin bulunduğu Antarktika, yaşaması bir hayli zor bir yer. Hal böyle olunca da sosyalleşmek ve sosyal yaşam da sıfıra yakın. Hatta oradakiler için, insan yüzüne hasretler desek yeridir.

Tarihteki İlk Antarktika Tinder Eşleşmesi

İlk deneme 2014’te

Orada yaşayan bir bilim adamı, canı sıkılınca 2014 yılında telefonuna Tinder’ı yüklüyor ve pek de şaşırtıcı olmayan bir sürprizle karşılaşıyor. Bilim adamının ilk denemesi hüsranla sonuçlanıyor.

Canı çok sıkılan (!) bilim adamı yılmıyor!

Hani bir söz vardır ya insan azmi ve mermerin delinmesiyle ilgili, bu bilim adamımız da aynen öyle yapmış. Tinder alanını biraz daha genişleten bilim adamı, helikopterle yaklaşık 40 dakika uzaklıktaki biriyle eşleşti.

Antarktika’nın sahip olduğu iklim koşulları ve bu koşullarda yaşamaya çalışan bilim adamı için bu adeta bir mucize niteliğindeydi. Antarktika’da bu şekilde ilk eşleşme yaşanmış oldu…

Tarihteki İlk Antarktika Tinder Eşleşmesi

Kampta olan bir kadınla…

Antarktika’daki bilim adamının eşleştiği kişi ise, Kuru Vadi’de kamp yapan bir kadındı. İlk konuşmada kadının kampının bir gün sonra sona ereceğiymiş. Lakin gençler ne yapmış ne etmiş bir araya gelmişler…

Antarktika’nın soğuğunda kalpleri ısıtan aşk hikayesi!

2014 yılında ilk kez gerçekleşen Tinder eşleşmesi sonucu, ikili arasında kalpleri ısıtan bir aşk hikayesi başlamış. O gün bu gündür de Antarktika’da başka Tinder eşleşmesi kayıtlara geçmemiş…

Güzeller Güzeli YouTube Yıldızı Julia Zelg, Tinder’da Tanıştığı 61 Yaşındaki Kız Arkadaşına Öyle Bir Sürpriz Yaptı Ki Gözlerinize İnanamayacaksınız…

yym

Shall We? olmadan yapamaz O!

İlgili Makaleler

4 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu