Gündem

Annesinin Alkışları Eşliğinde 14. Kattan Aşağı Atladı

Ukrayna’da inanılmaz bir olay gerçekleşti. 15 yaşındaki Bogdan Firsov, annesinin alkışları eşliğinde 14. kattan aşağı atladı. Olay anı kamerada!

Annesinin alkışları eşliğinde 14. kattan aşağı atladı

Ukrayna’nın Maskiiva şehrinde inanılmaz bir olay yaşandı. 15 yaşındaki çocuk annesinin alkışları arasında yüksek bir apartmanın 14. katından aşağı atladı. Bu sırada kayıtta olan anne, olay anını anbean görüntüledi.

Paraşüt açılmadı!

Yüksek binanın 14. katından ev yapımı bir paraşütle atlayan talihsiz çocuğun paraşütü açılmadı. Paraşütü açılmayan talihsiz çocuk, zemine çakılıp yaşamını yitirdi.

Akrabalarını davet ediyor

Maskiiva şehrinde yaşanan üzücü olayda, annenin o anda sosyal medyada yayında olduğu görülüyor. Akrabalarını yayını izlemesi için davet eden anne, bir yandan da yayını izleyenlere oğlunu anlatıyor. Bu sırada etrafta da çocuğu izlemek isteyen birçok kişi toplanıyor.

Sırtüstü zemine çakıldı

15 yaşındaki Bogdan Firsov, annesinin alkışları arasında binanın çatısından kendini boşluğa bıraktı. Bu sırada paraşütün ipini çeken çocuğun, ev yapımı paraşütü açılmadı. Sırt üstü beton zemine çakılan talihsiz çocuk, olay yerinde hayatını kaybetti.

Anneye tepki

Olaya şahit olan anne uzun süe hareketsiz bir şekilde kaldı. Görgü tanıkları anne ve orada toplanıp çocuğa engel olmayanlar için tepki gösterdi.

Sokak Ortasında Kadını Bıçakladı – Dehşet Verici Görüntüler

yym

Shall We? olmadan yapamaz O!

İlgili Makaleler

6 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu