Gündem

Annesini Öldürdü, Parçaladı, Pişirdi Ve Köpeğiyle Yedi

Vahşi olay İspanya’da yaşandı. 26 yaşındaki kişi annesini öldürdü, parçaladı, pişirdi ve annesinin pişmiş parçalarını köpeğiyle birlikte yedi.

Annesini Öldürdü, Parçaladı, Pişirdi Ve Köpeğiyle Yedi

Vahşi olay İspanya’da meydana geldi. Madrid’in Salamanca kentinde meydana gelen bu tüyler ürpertici olayda 26 yaşındaki kişi, 66 yaşındaki annesini öldürdü. Sonrasında annesini parçalara ayıran kişi, yemek kaplarına parçaları koydu, pişirdi ve köpeğiyle birlikte yedi!

Olayın ortaya çıkması ise, ölen kadından haber alamayan arkadaşı sayesinde oldu. Olayı açığa çıkaran şey ise, yemek kaplarında bulunan et parçalarıydı.

Sorguda bir hayli soğuk kanlıydı

İspanya’nın başkenti Madrid’de gerçekleşen şok edici olay, 26 yaşında psikolojik sorunları olduğu düşünülen oğul tarafından gerçekleştirildi. Polisler tarafından sorguya alınan zanlının suçunu itiraf ederken de bir hayli soğuk kanlı olması polislerin gözünden kaçmadı.

Halk tarafından Hannibal lakabı takılan kişinin, daha önce de annesine karşı tutum ve davranışlarından dolayı sabıkasının olduğu da ortaya çıktı.

Pişirip yedi!

Cani oğul, verdiği ifadelerde annesinin etini çiğ değil, pişirerek yediğini söyledi. Sorguda bir hayli soğuk kanlı olduğu gözlemlenen zanlının köpeği ise bir veterinere teslim edildi. İspanya basınında bomba etkisi yaratan bu vahşi olayı gerçekleştiren 26 yaşında ismi açıklanmayan kişinin 1 kardeşi olduğu ve babasının da birkaç yıl önce vefat ettiği ortaya çıktı.

Bu Haber İlginizi Çekebilir: Cani Anne Çocuğunun Vücuduna Çamaşır Suyu Enjekte Etti

yym

Shall We? olmadan yapamaz O!

İlgili Makaleler

7 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu