SON DAKİKA

Annesi Son Anda Yetişti. Minik Çocuk Garaj Kapısında Asılı Kaldı.

ohaaa
Annesi Son Anda Yetişti. Minik Çocuk Garaj Kapısında Asılı Kaldı.

Annesi son anda yetişti. Minik çocuk garaj kapısında asılı kaldı. Faciadan son anda dönüldü. Havadaki çocuğu annesi kurtardı. Minik çocuk başına büyük bir bela açıyordu. Olay anı saniye saniye kameralara yansıdı.

Annesi Son Anda Yetişti. Minik Çocuk Garaj Kapısında Asılı Kaldı.

İngiltere’de yaşanan olay herkesi korkuttu. Saniye saniye kameralara yansıyan olay yürekleri ağızlara getirdi. Anne ve minik çocuk garajın kapısını açtılar ve anne bir anlık arkası dönüp küçük bebeğine doğru yöneldi. Bu sırada 4-5 yaşlarındaki diğer çocuğu garaj kapısında asılı kaldı.

Anne Son Anda Farketti

Garajın kapısını açtıktan sonra arkada bebek arabasında hiç birşeyin farkında olmadan yatan diğer çocuğuna dönen anne, büyük kızının garajın kapısına asılarak onunla birlikte yükseldiğini farketmedi. Bebeğini kucağına alarak arkasını dönen ve bir anda kızını havada gören anne korkarak hemen büyük kızını kurtardı. Olay anı saniye saniye kameralara yansıdı.

Sosyal Medyada Hızla Yayıldı

İngiltere’de geçtiğimiz günlerde garaj kapısında sıkışarak can veren bir kişinin görüntüleri ülkeyi yasa boğmuştu. Yaşanan o olayın akıllardaki yeri henüz silinmemişken bir olayda küçük bir kız çocuğunun başına geliyordu. İngiltere’de yaşanan olayda garaj kapısına asılı kalan kız çocuğunu son anda farkeden anne hızlı bir manevra ile çocuğunu kurtardı. Daha önce yaşanan olay göz önüne alınacak olursa belki de büyük bir faciadan dönüldü.

 

2019 Yarıyıl Tatili Ne Zaman?

Yorumlar

1
Kimler Neler Demiş?

Yorum yapmak için Giriş yapınız.
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
basak1881 Recent comment authors
  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
basak1881
Üye
basak1881

tv de de izledim komik video olarak verdiler 🙂

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

30 Temmuz 2018, 01:55

Haydarpaşa Tren Garında Bizans Buluntuları

Filmlere konu olan, Boğaziçi’nin Asya yakasında, Kadıköy’de yer alan, bir dönem adı İstanbul ile özdeşleşen Haydarpaşa tren garı. 110 yıllık bu tarihi yapıda şu günlerde hummalı bir faaliyet var. 3 sene evvel başlayan restorasyon çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Bu çalışmalar sırasında Haydarpaşa Tren Garında Bizans Buluntuları çıkarıldı.   Haydarpaşa Tren...

Devamını Görüntüle