Gündem

Annesi Kayıttayken Yere Çakıldı

Hafta sonu Gaziantep’ten Kahramanmaraş’a gelen ailenin 6 yaşındaki çocuğu, tırmanma duvarından inerken yere çakıldı. O anlar, kayıtta olan annesinin telefonuna işte böyle yansıdı.

Annesi Kayıttayken Yere Çakıldı

Kahramanmaraş’ta tırmanma parkuruna çıkan 6 yaşındaki çocuğun, iniş sırasında güvenlik için bağlanan halatı koptu. 17 Şubat 2019’da gerçekleşen olayda ise küçük çocuk olayı hafif sıyrıklarla atlattı.

2 metreden yere çakıldı

Abdülkadir ve Ülkü Özdemir çiftlerinin 6 yaşındaki oğlu, Gaziantep’ten Kahramanmaraş’a geldikleri bir spor salonunda tırmanma duvarına tırmandı. Tırmanma duvarından inerken, güvenlik için bağlanan halatın kopmasından sonra 2 metrelik bir yükseklikteyken düşen çocuk, olayı küçük sıyrıklarla atlattı.

Yargıya gidiyor…

İnsan hayatı bu kadar ucuz olmamalı diyen aile, olayı yargıya götürecekleri ifade etti. Olay anını saniye saniye cep telefonu kamerasına alan anne Ülkü Özdemir, kimsenin çocuğunun o kadar yüksekten düşmesini istemeyeceğini, tesis sorumlularının da bir kumpas kurmadığını fakat dikkatli olmaları gerektiğini söyledi.

Orada durmadık

Yaşanan talihsiz olayda, tesis sorumlularının dikkatsiz olması sebebiyle olayı yargıya taşıyacağını söyleyen Öztürk ailesi, olaydan sonra 6 yaşındaki çocukları çok korktuğu için orada daha fazla kalmadan geri döndüklerini söyledi.

Bu Haber İlginizi Çekebilir: Cani Anne Çocuğunun Vücuduna Çamaşır Suyu Enjekte Etti

yym

Shall We? olmadan yapamaz O!

İlgili Makaleler

3 Yorum

  1. Allah korumuş ya. Birçok yerde yeterli önlem alınmaması ve kullanılan ekipmanların kontrol edilmemesinden yaşanan bir olay. Umarım sorumlular cezasını çeker.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu