Gündem

Anne Kedi ve Yavruları Vahşice Kesildi. Polis Çalışma Başlattı

Anne kedi ve yavruları vahşice kesildi. İstanbul’un Çekmeköy ilçesinde yine bir hayvan katliamı gerçekleşti. Bir anne kedi ile 3 yavrusunu bıçaklayarak öldüren kişiler için çalışmalar başlatıldı. Olay yerine gelen polis ekipleri kedilerin bıçaklanarak öldürülmesiyle ilişkin tutanak tuttu. Hayvan katliamı yapan kişiler hakkında yakalanma çalışması başlatıldı.

 

Anne Kedi ve Yavruları Vahşice Kesildi. Polis Olayla İlgili Çalışma Başlattı

Çekmeköy’ün Mimar Sinan Mahallesi Yeşil Bahçe Sokak’ta gerçekleşen olayda, kedileri öldürülmüş halde bulan mahalle yaşayanları duruma tepki göstererek olayı polis ekiplerine bildirdi. Olay yerine gelen polis ekipleri konuyla alakalı  tutanak tutarak, bu vahşiliği yapanların yakalanması için çalışma başlattı.

Kedilerin İç Organları Dışarıya Çıkmıştı

Gülay Uzun isimli mahalle sakini kadın yaptığı açıklamada, şunları ifade etti. “Saat 08.00 gibi sokaktan geçiyorduk. İlk başta yavru kediyi gördük, bunun bir kaza olduğunu düşündük. Fakat  yavru kedilerin  biraz ilerisinde anne kedinin de ileride cansız bir şekilde yattığını gördük. Anne kedi vahşi bir şekilde bıçaklanarak öldürülmüştü. Kedinin iç organlarının dışarı çıkarıldığını gördük. Polis merkezine haber verdik. Emniyet ekipleri kısa süre içerisinde mahalleye geldi. Bu vahşetle ilgili tutanak tuttu. Yapılan bu hayvan katliamı ile ilgili çalışma başlattıklarını ve yapanların yakalanması için araştırmaların olacağının bilgisini edindik. Bu acımasız kişiler hayvanlara bunu yaparsa insanlara da yapar. Bunu olayı gerçekleştiren katillerin bir an önce yakalanıp adalete teslim edilmesini istiyoruz. Çünkü hepimizin çoluk çocuğu var, bu kişiler aramızda dolaşıyor. Devlet büyüklerimizin bu konuyla ilgili çalışmalar yapmasını istiyoruz. Bunu hayvanlara yapan çocuklarımıza da bize de yapar. Korkuyoruz şeklinde konuştu.

İlgili Makaleler

4 Yorum

  1. Ya inanamıyorum artık son günlerde insanlar iyice çıldırdı galiba.. Bunlara insan demeye şahit falan gerekli…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu