Gündem

Anne Kaz Pitonun Önüne Atladı. Yavruları İçin Ölümü Göze Aldı.

Anne kaz yavruları için pitonun önüne atladı. Yavruları için ölümü göze aldı ve piton yılanının önüne atlayarak kendini feda etti. Yoldan geçen çocuklar olayı farketmeseydi anne kaz pitonun yemeği olacaktı.

Anne Kaz Pitonun Önüne Atladı. Yavruları İçin Ölümü Göze Aldı.

Annelik duygusu her canlıya verilmiş muhteşem bir duygu kesinlikle. İşte bunun en güzel örneklerinden birisi geçtiğimiz günlerde yaşandı. Nerede çekildiği bilinmeyen bir olay izleyenleri oldukça duygulandırdı. Yavruları ile gezintiye çıkan anne kazın yoluna dev bir piton yılanı çıktı. Anne kaz pitona hamle yaptı ama onu korkutamadı ve dev piton anneyi sarmaya başladı.

Yoldan Geçen Çocuklar Olayı Farketti

O sırada şans eseri ordan geçen çocuklar kazın çıkardığı sese baktılar ve gördüklerine inanamadılar. Dev piton kazı tamamen sarmış ve yavaş yavaş sıkarak boğuyordu. Çocuklar bu duruma sessiz kalmadılar ve hemen etraftan buldukları şeylerle pitonu rahatsız etmeye başladılar. Rahatsız olan dev piton bir süre sonra gevşemeye başladı ve çocuklar pitonu açarak kazın kurtulmasını sağladılar. Sosyal medyanın gündemine bomba gibi düşen bu yaşam mücadelesi, izleyenleri oldukça mutlu etti.

 

Nemfomani: Yani Hiperseksüalite Nedir?

 

Shall We

Dürüst, ahlâklı ve kibar olacağınıza inanıyoruz. Yüzümüzü kara çıkarmayın, bizi grup açtığımıza pişman etmeyin. Döveriz sizi, hepinizi döveriz ulen. Sevgiler, Atmin.

İlgili Makaleler

3 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu