Hayata Dair

Anksiyete Minnoş Köpek Ve En Yakın Arkadaşı Cansız Manken

Bugün sizlere anksiyete minnoş köpek ve en yakın arkadaşı cansız mankenin hikayesini anlatacağız… Köpek sahiplerinin karşılaştığı en yaygın sorunlardan biri de anksiyetedir. Bazı köpek yavruları, en sevdikleri insan olmadan yalnız kalmak istemezler ve bu insanlar olmadan zorlanırlar ve çok sinirlenebilirler. Köpeklerin çoğu havlamaya, sızlanmaya, ulumaya ya da yastık çiğnemeye başlarken diğerleri öylesine endişeleniyorlar ki evi yıkmaya ve eşyaları yok etmeye başlıyorlar.

Anksiyete Minnoş Köpek Ve En Yakın Arkadaşı Cansız Manken

Ancak hayvanın sıkıntısını nasıl ifade ettiği değil, onun nasıl sakinleşebildiği çok daha önemlidir. Bugünkü haberimizde sizlere anksiyete bozukluğu olan ve yakın arkadaşı cansız manken ile bu hastalığa göğüs geren minnoş köpeğimizden bahsedeceğiz.

Marc, eşi Kristen ve Shorty adlı sevgili köpekçileriyle tanışın.

Sevimli köpek Shorty 15 yaşına girdi. Bu minik can, bir barınaktan evlat edinildi ve 11 yıldır sahibi Marc ile birlikte yaşıyor. Shorty, Marc’ın yıllarca yanından ayrılmadı, öyle ki Marc işe giderken bile hep yanındaydı. Ancak, minik kahramanımız büyüdükçe işler değişti. Marc, Shorty’nin sağlığından endişe duyması nedeniyle Shorty’nin onunla artık seyahat etmesine izin vermedi.

Anksiyete Minnoş Köpek Ve Cansız Manken
Anksiyete Minnoş Köpek Ve Cansız Manken

Marc’ın eşi Kristen: “Artık büyüdüğü için onun için çok zor ve onun hastalanmasını istemiyoruz. Marc işe gittiğinde ise Shorty son derece endişeli. Havlıyor ve ağlıyor ve hiçbir şey onu sakinleştirmiyor. Onu tutsam bile hala üzgündü” dedi.

Harika bir fikir!

Marc’tan ayrılma endişesi gün geçtikçe Shorty’yi olumsuz etkilemeye başladı. Ancak bir gün Kristen’in annesi ona yardım etmek için bir fikir buldu. Marc bir günlüğüne uzaktayken Shorty’nin ne kadar üzgün olduğunu gördü. Eve gitti ve o gece bir manken dükkanından manken sipariş etti.

Kalan Ömrünü Sokak Hayvanlarına Adayan Öğretmen

Kristen asla işe yaramayacağını düşündüğünü itiraf ediyor ve ekliyor: “Bana bundan bahsettiğinde, deli olduğunu düşünmüştüm. Gerçekten işe yarayacağını düşünmemiştim ve sadece eğlenceli bir fotoğraf fırsatı olacağını sanmıştım” dedi.

Manken geldiğinde Kristen, Marc’a olabildiğince benzetmeye çalıştı. Bu yüzden sadece kocasının kıyafetlerini cansız mankene giydirmekle kalmadı, aynı zamanda kollarındaki dövme bile çizdi.

FARC ile tanışmış mıydınız?

Mankene FARC (Fake – Marc) adını verdi ve kanepeye yerleştirdiler. Bir sonraki adımda ise anksiyete minnoş köpeği yeni Marc’la tanıştırdılar. Shorty’i cansız manken ile birlikte tanıştırdıkları anda inanılmaz bir şey oldu. Shorty sakinleşti!

Anksiyete Minnoş Köpek Ve En Yakın Arkadaşı Cansız Manken Farc
Anksiyete Minnoş Köpek Ve En Yakın Arkadaşı Cansız Manken Farc

Minnoş Shorty, 30 dakika içinde uyudu ve gece boyunca da sakince uyumaya devam etti. Kristen’ın sadece komik bir fotoğraf olacağını düşündüğü şey, endişeli Shorty için gerçek bir endişe ilacı haline geldi. Shorty şimdi çok sakin ve huzurlu!

Dövülüp Çöpe Atılan Köpek Ve Mucize Hayatı

yym

Shall We? olmadan yapamaz O!

İlgili Makaleler

11 Yorum

  1. Bu gerçekten inanılmaz merhametli bir davranış.
    O caaanım minnoşa ne kadar değer verdiklerini görmek gurur verici

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu