Gündem

Ankara’da Trafik Kazası Saniye Saniye Görüntülendi

Ankara’da trafik kazası saniye saniye kameralara yansıdı. Aynı yerde daha önce de kaza olması akıllarda soru işaretleri bıraktı. Bu yol da daha önce 5 kişi hayatını kaybetti.

Ankara’da Trafik Kazası Saniye Saniye Görüntülendi

Ankara’da kaza yapan bir vatandaş çekicinin aracını çekmesini beklerken, başka bir araç şöförü aracının kontrolünü kaybetti ve yol kenarında bekleyen adama çarptı. Korkunç kaza saniye saniye kameralara yansıdı.

Başkent’te kaza yaptığı aracın çekici tarafından çekilmesini bekleyen vatandaşa, kontrolden çıkan başka bir araç çarptı ve sürücü metrelerce uçarak bir yere çarpıp durdu. Talihsiz vatandaş olayda ağır yaralandı. Tek suçu yol kenarında beklemek olan sürücünün yaşadığı olay saniye saniye kameralara yansıdı.

Çarpmanın Etkisiyle Metrelerce Havada Uçtu

Korkunç kazalar dün öğlen saatlerinde Ankara’nın Altındağ İlçesine bağlı Kale mahallesinde meydana geldi. Bentderesi caddesinde önce Talip Ardinç yönetimindeki araç kaza yaptı. Ardinç yağmurun etkisiyle hafif ticari aracının kontrolünü kaybetti ve kaygan yolda yol kenarında duran beton bariyere çarptı. Kazanın sonucunda Talip Ardinç’in eşi hafif yaralandı. Eşini hastaneye gönderen Ardinç çekici çağırdı ve uzun süre çekiciyi bekledi.

Aracı Çekilirken Korkunç Kaza Meydana Geldi

Yol kenarında çekicinin aracı çekmesini bekleyen talihsiz sürücü, hiç beklemediği bir kazayla karşılaştı. Yoldan geçen bir araçta yağmurun etkisiyle kontrolünü kaybetti ve yan dönerek Talip Ardinç’e çarptı. Talihsiz adam metrelerce uçarak yol kenarındaki bir dolaba çarptı ve ağır yaralandı.

Aynı Yolda 5 Kişi Hayatını Kaybetti

Kaza sırasında aracı çekiciye yüklenen Ardinç gelen tehlikenin farkına varamadı. Çekici şöförü verdiği ifadede “ben kaçtım o kaçamadı” dedi. Korkunç kaza saniye saniye görüntülendi.

 

Samsung Galaxy A7 Modelinin Fiyatı Belli Oldu!

Shall We

Dürüst, ahlâklı ve kibar olacağınıza inanıyoruz. Yüzümüzü kara çıkarmayın, bizi grup açtığımıza pişman etmeyin. Döveriz sizi, hepinizi döveriz ulen. Sevgiler, Atmin.

İlgili Makaleler

4 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu