Gündem

Ankara’da Silahlı Saldırı. Dört Yaralı Var.

Ankara’da silahlı saldırı. 4 Yaralı var. Ankara’da sokakta yürüyen 4 kişi, siyah bir araba ile gelen kimliği henüz belirlenemeyen kişilerin silahlı saldırısına uğradı. Polis ekipleri olayı araştırıyor.

Ankara’da Silahlı Saldırı. Dört Yaralı Var.

Ankara’da caddede yürüyen 4 kişiye silahlı saldırı yapıldı. Görgü tanıklarına göre siyah bir arabadan inen henüz kimliği belirlenemeyen kişiler yürüyen 4 kişiyi kurşun yağmuruna tuttu. Yaralılar çevre hastanelere kaldırılarak sağlık müdahaleleri yapıldı.

Yolda Yürüyen 4 Kişiye Açtılar

Olay Ankara’nın Çankaya İlçesi Yaşamkent mahallesinde yaşandı. Siyah bir arabadan inen silahlı kişiler yolda yürüyen 4 kişiye ateş açtı. Kurşundan havada uçuştu. Olayla ilgili henüz net bir bilgi yokken, yaralılar ambulanslar ile çevre hastanelere taşındı.

Ankara’nın Göbeğinde Silahlar Konuştu

Ankara’nın göbeğinde bulunan Çankaya ilçesinde gerçekleşen olayda şahısların hiç birinin ölmediği öğrenildi. Polis saldırganların izini sürerken, yaralanan kişiler çevredeki hastanelere götürüldüler.

İHA

 

Yeni Ay Hakkında Herşey

Shall We

Dürüst, ahlâklı ve kibar olacağınıza inanıyoruz. Yüzümüzü kara çıkarmayın, bizi grup açtığımıza pişman etmeyin. Döveriz sizi, hepinizi döveriz ulen. Sevgiler, Atmin.

İlgili Makaleler

3 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu