Gündem

Ankara Metrobüs Sözünü Aldı. Cumhurbaşkanı Yeni Dönem İçin Söz Verdi.

Ankara metrobüs sözünü aldı. Cumhurbaşkanı yeni dönemde Ankaralıları metrobüs ile buluşturacağız dedi. Erdoğan konuşmasında “Bizim Ankara’yı metrobüs ile tanıştırmamız lazım” dedi.

Ankara Metrobüs Sözünü Aldı. Cumhurbaşkanı Yeni Dönem İçin Söz Verdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Ankara ziyareti sırasında yaptığı konuşmada Ankaralılara Metrobüs sözü vermesi dikkat çekti. Yeni dönemde Ankara’yı metrobüs ile buluşturacağız diyerek ulaşımda yeni bir döneme geçileceğini ifade etti.

Millet Kıraathanesi Ziyaretinde Konuştu

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Ankara’nın Sincan ilçesinde bulunan Yavuz Sultan Selim Millet Kıraathanesi ziyaretinde vatandaşla yaptığı sohbette Ankara’daki ulaşım araçlarının çeşitlenmesi gerektiğinden bahsetti. “Ankara’yı ve Ankara halkını metrobüsle buluşturmamız gerek” diyerek yeni dönem için raylı sistemlerin yanı sıra metrobüs sözü verdi.

Türkiye’nin En Tarz Erkeğini Seçiyoruz.

İş Kaygılarına Cevap Verdi

Sohbet esnasında bir kadının “kaygılarımız var, ileride ne olacağız, iş konusunda ve her alanda” sorusu üzerinde Erdoğan “nitelikli elemana her zaman iş var, nitelikli olmayan elemanlarda sorun var. Öyle şehirlerimiz var ki çalıştıracak eleman bulamıyorlar” diyerek cevap verdi.

Milli Eğitimde Düzenlemeler Geliyor

Sohbeti sırasında gençlere hitap eden Cumhurbaşkanı, takviye kurslardan bahsederek, “A okulundaki bir öğrenci kendi okulunda kursa gitmeyecek, yani aynı öğretmenden ders alamayacak. Bu öğrenci takviye ders istiyorsa B ve C okullarına gidecek” dedi. Şimdi gözler Milli Eğitim Bakanlığı’nda.

Telefon Dinleme Nasıl Yapılır? Gerçekten Dinleniyor muyuz? Tüm Ayrıntılar Bu Haberde.

Shall We

Dürüst, ahlâklı ve kibar olacağınıza inanıyoruz. Yüzümüzü kara çıkarmayın, bizi grup açtığımıza pişman etmeyin. Döveriz sizi, hepinizi döveriz ulen. Sevgiler, Atmin.

İlgili Makaleler

3 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu