in

Ankara Konya Tren Kazası. Yüksek Hızlı Tren Kaza Yaptı. Son Dakika!

ankara'da yüksek hızlı tren kazası

Ankara Konya tren kazası yaşandı. Yüksek hızlı tren kaza yaptı. Vagonlar devrildi. 9 ölü ve çok sayıda yaralı var. Ankara Konya seferini yapan yüksek hızlı tren Yenimahalle ilçesinde bir istasyonda yol kontrolü yapan kılavuz trenine çarpması sonucu 2 vagonu devrildi. Olay yerinden ilk görüntüler geldi.

Ankara Konya Tren Kazası. Yüksek Hızlı Tren Kaza Yaptı. Çok Sayıda Yaralı Var. Son Dakika!

Olay yerinde çok sayıda yaralı olduğu edinilen bilgiler arasında. Olay yerinden ilk görüntüler elimize ulaştı. Valilikten yapılan açıklamaya göre 9 vatandaşımız hayatını kaybetti, 43 vatandaşımız yaralı olarak çevre hastanelere sevk edildi.

Ankara Konya şehirleri arası sefer yapan yüksek hızlı tren bu sabah saatlerinde Ankara’nın Yenimahalle İlçesindeki Marşandiz istasyonunda yol kontrolü yapan kılavuz trenine çarptı ve korkunç olay yaşandı. Çarpışma sonucu trendeki 2 vagon devrildi ve çarpmanın etkisiyle diğer vagonlardaki yolcularda savrularak yaralandılar.

Kazanın Sebebi Araştırılıyor

Çok sayıda insanın yaralandığı kazaya hızlı trenin yol kontrolü yapan kılavuz trenle çarpışmasının sebep olduğu düşünülüyor. Olay yerine çok sayıda ambulans ve ekip yönlendirildi. Sabahın erken saatlerinde meydana gelen kazada 9 kişi öldü 47 kişi yaralandı. Sağlık ekipleri çalışmalarına devam ediyor.

 

PUBG ve Fortnite oyunlarına yasak geldi!

13 Comments

Leave a Reply

One Ping

  1. Pingback:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

kış çayları

Vücut Direncinizi Arttıracak Kış Çayları!

OĞLAK BURCU ÖZELLİKLERİ

Oğlak Burcu Özellikleri