Gündem

Amiriyle İlişkiye Giren Polisin İhmali Yüzünden Kızı Öldü

Amerika’da yaşayan ve amiriyle ilişkiye giren kadın polis memuru, kızını arabada bıraktı. Kız çocuğu ise araçta nefessiz kalarak hayatını kaybetti.

Amiriyle İlişkiye Giren Polisin İhmali Yüzünden Kızı Öldü

Amerika’nın Missisipi eyaletinde bir kadın polis memuru, kız çocuğunu devriye aracında bırakarak amiriyle ilişkiye girdi. Amiriyle ilişkiye giren annesinin devriye aracında bıraktığı 4 yaşındaki küçük kız 4 saat nefessiz kaldı ve hayatını kaybetti.

Kızını unuttu

Missisipi’de meydana gelen olayda hayatını kaybeden 4 yaşındaki küçük kızı devriye arabasında unutan kadın polis, ilişkiden sonra uyudu. 4 saat boyunca araç içerisinde nefessiz kalan küçük kız hayatını kaybetti.

Uyuyakaldı…

29 yaşındaki kadın polis memuru Cassie Barker, 4 yaşındaki kızını devriye aracında bıraktıktan sonra, amiri ile ilişkiye girmek için bir otele girdi. İlişkiden sonra uyuyakalan polis memuru kadın, 4 saat boyunca devriye aracının içerisinde kalan çocuğunun ölümüne sebebiyet verdi.

Suçlu olduğunu kabul etti

Amiriyle ilişkiye giren Cassie Barker, yaşanılan bu olaydan sonra tutuksuz yargılanırken, ilişkiye girdiği amiri ise görevinden ihraç edildi. Tutuksuz yargılanan Barker, çıktığı mahkemede gözyaşları içinde suçlu olduğunu kabul etti. Suçunu kabul eden kadın polis memurunun tutuklanmasına karar verildi. Olayın ardından ihmalkar anne için 25 yıl hapis cezası istenirken, kız çocuğundan haberi olmayan amire ise başka ceza verilmedi. Yapılan soruşturmalarda ihmalkar annenin daha önce de amiri ile ilişkiye girdiği ve kızını devriye arabasında bıraktığı ortaya çıktı.

Cani Anne Çocuğunun Vücuduna Çamaşır Suyu Enjekte Etti

yym

Shall We? olmadan yapamaz O!

İlgili Makaleler

6 Yorum

  1. İnsan 4 saat nasil birakabilir kücücük cocugu hiç mi aklin kalmaz hiç mi başina birşey gelir diye düşünmez

  2. kendi çocuğunu bırakın 4 saati bi anlığına dahi unutabilen bir anne olmak ve polis bir anne olmak nasıl bir sorumsuzluk inanılır değil

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu