SON DAKİKA

Amerika’da Akıl Almaz Olay. 44 Ölü Köpek Bulundu

cry
Amerika’da Akıl Almaz Olay. 44 Ölü Köpek Bulundu

Amerika’da akıl almaz olay. 44 ölü köpek bulundu. Komşular koku yüzünden şikayette bulununca korkunç gerçek ortaya çıktı.

Amerika’da Akıl Almaz Olay. 44 Ölü Köpek Bulundu

Amerika’da akıl almaz olay yaşandı. New Jersey eyaletinde bir evde 44 ölü köpek bulundu. Komşular kokudan rahatsız olup şikayet ettiler ve eve gelen devlet görevlileri gördüklerine inanamadı.

Amerika’da Akıl Almaz Olay. 44 Ölü Köpek Bulundu.

Olay Amerika’nın New Jersey eyaletinde yaşandı. Komşular bir evden gelen kokudan rahatsız oldular ve şikayette bulundular. Bunun üzerine eve kontrole gelen ekip gördüklerine inanamadı. Evde tam 44 ölü köpek bulundu. Çevredekilerin şikayetleri üzerine gün yüzüne çıkan olayı görenler gördüklerine inanamadı.

Derin Dondurucuda Saklanmış 44 Köpek Bulundu

Amerika polisi şikayet üzerine geldiği evde yaptığı aramada derin dondurucularda saklanmış 44 ölü köpek cesedi buldu. Ev sahibi Donna Roberts’ın evinde yapılan aramada bulunan ölü köpekler yetkililer tarafından alındı. Polisler derin dondurucudaki havyan cesetlerini bulurken, kadının evinin çevresinde de 130’a yakın köpeğin bakımsız olarak yaşadığını tespit etti.

Koku Tüm Mahalleyi Sarmıştı

New Jersey eyaletinde yaşanan olayda çevrede yaşayanların şikayetleri üzerine gelen polisler gözlerine inanamadı. Tüm mahalleyi saran kokudan dolayı insanlar rahatsız olmuş ve polisi aramıştı. Polis köpek cesetleri bulurken aynı zamanda evde yaşayan ve durumları kritik olan 4 köpeği kurtardı. Köpekler evden alınarak barınaklara gönderildi. Ev sahibi Donna Roberts’ın hayvanlara eziyet etme suçundan mahkeme karşısına çıkacağı belirtildi.

 

Katlanabilir Telefon Piyasaya Çıktı

Yorumlar

Kimler Neler Demiş?

Yorum yapmak için Giriş yapınız.
  Subscribe  
Bildir
SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

12 Haziran 2018, 06:15

Kuzey ışıkları Nedir?

“Hayatınızda en çok nereye gitmek, neyi görmek istersiniz?” diye sorduğumuzda çoğunlukla aldığımız cevap, pek çoğumuzun hayallerini süsleyen Kuzey ışıkları oluyor. Fotoğraflarını görmek bile bu kadar hayranlık uyandırırken, canlısını görmek ne kadar da nefes kesici olmalı. Kuzey ışıkları Nedir? Aurora yani “ışık”, ismini Roma tanrıçalarından Şafak Tanrıçası’ndan alır. Aurora, elektronların ve...

Devamını Görüntüle