GündemTeknoloji

Amazon Türkiye Resmen Açıldı!

Türkiye pazarına gireceği kesin olan ancak tarihi belli olmayan Amazon, bu sabah itibari ile Türkiye pazarına girdi. Amazon Türkiye resmen açılmış oldu.

Geçtiğimiz günlerde Apple’ın ardından 1 trilyon dolar değerini aşan ikinci şirket olan e-ticaret devi Amazon, Türkiye pazarına bu sabah itibari ile girdi. Site adresine giren kullanıcılar uzunca bir mesajla karşılaşıyor ve alışveriş yapabiliyorlar. “Amazon.com.tr” üzerinden çevrimiçi alışverişe açılan Amazon Türkiye resmen açılmış oldu.

Amazon Türkiye Açıldı1

Amazon Türkiye, Ülkemiz E-Ticaret Sektörüne Yeni Bir Soluk

Amazon Türkiye açılması ile beraber pazara hızlı bir giriş yaptı. Zengin ürün portföyüne sahip olan site, yapılan açıklamalar sonrası ürün çeşitliliğinin günden güne artacağını da duyurdu. Elektronikten spora, teknolojiden kişisel bakıma 10 farklı kategoriden milyonlarca ürün Türkiye’deki Amazon müşterilerinin erişimine açılmış durumda. Açılışa özel fırsatlarda oldukça makul fiyatlar var. Siteye girdikten sonra üst menüde bulunan “Açılışa Özel Fırsatlar” yazısı ise kullanıcılara sunulan fırsatları görebilirsiniz. Basit ve pratik bir kullanıcı arayüzü ile de beraber geldi Amazon Türkiye sitesi. E-posta ve şifrenizi belirledikten sonra kolaylıkla üye olabilir ve alışverişe başlayabilirsiniz.

Amazon, 1 Trilyon Dolar Değerini Aştı!

Dünyanın en büyük e-ticaret devi olan Amazon hiç şüphesiz Türkiye pazarında rekabeti de artıracaktır. Hepsiburada, Gittigidiyor gibi şirketler bu hamlenin ardından ne şekilde bir politika izleyecekler göreceğiz.

İşte Amazon.com.tr’de Çıkan Açıklama

Amazon Türkiye Açıldı

70. Emmy Ödülleri Sahiplerini Buldu

İlgili Makaleler

5 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu