Gündem

Amanda Lee Instagram Paylaşımlarıyla Nefes Kesiyor

Amanda Lee bi instagram fenomeni ve an itibariyle 12 milyondan fazla takipçisi var. 29 yaşındaki ünlü model, aynı zamanda fitness ve pilates eğitmenliği yapıyor. Şimdiye kadar instagram üzerinden 1.9 milyon euro kazandığı tahmin ediliyor. Sanıyoruz ki bu kazancında iç çamaşırlarının rolü oldukça fazla.

amanda lee

Amanda Lee kimdir?

Yalnız Instagram üzerinde 12 milyondan fazla takipçiye sahip olan Amanda, sosyal medyadaki en başarılı fitness uzmanlarından biridir. Sırt tarafınızı Flat Stanley’den Kim Kardashian’a tamamen doğal bir şekilde geliştirmek istiyorsanız, Amanda’nın egzersiz önerisi kesinlikle yapmak için ideal bir yoldur.

Türkiye’nin En Yakışıklı Erkeğini Seçiyoruz!türkiyenin en yakışıklı erkeği

Nefes Kesici Pozlar Veriyor!

Sosyal medya paylaşımlarıyla son zamanlarda adından sıkça söz ettiren Amanda Lee aynı zamanda iyi bir spor antrenörü. Fitness ve Pilates konularında uzman. Instagram hesabı üzerinden sık sık spor yaparken çektiği fotoğraflarını paylaşan Amanda kısa bir zamanda bir çok erkeği kendine hayran bırakmayı başardı.

amanda lee instagram

12 Milyondan fazla takipçisi ile erkeklerin gönlünden taht kuran Amanda gelecekte de adından sıkça söz ettireceğe benziyor.


Milyonların takip ettiği Amanda spor yaparken çektiği videolarla nefesleri kesti. Uzmanlar konuyu tartışırken Amanda Lee fitness ve pilates konusunda uzman olduğunu gözler önüne seriyor. Takipçileri ünlü modele binlerce mesaj atarak spor yapmasını destekliyor.

 

Shall We

Dürüst, ahlâklı ve kibar olacağınıza inanıyoruz. Yüzümüzü kara çıkarmayın, bizi grup açtığımıza pişman etmeyin. Döveriz sizi, hepinizi döveriz ulen. Sevgiler, Atmin.

İlgili Makaleler

4 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu