SON DAKİKA

Altunizade Batıgöz Hastanesi İndirim

love
Altunizade Batıgöz Hastanesi İndirim

Sevgili dostlarım bir güzel haberimiz daha var. İstanbul Anadolu Yakası’da bulunan Altunizade Batıgöz Hastanesi ile indirim anlaşmamızı yapmış bulunmaktadır.

Altunizade Batıgöz Hastanesi Hakkında Bilgiler:

BATIGÖZ, kurulduğu 2004 tarihinden bugüne, göz sağlığı alanında ileri teknolojileri başarıyla uygulayıp takip eden ve uzman hekim kadrosuyla güven uyandıran, İzmir Türkiye merkezli bir sağlık kuruluşudur. Batı Grubu, İzmir – Çankaya’da kurulan ilk merkezinin ardından, 1 sene sonrasında 2005 senesinde, Hatay’da, 2006’da İzmir – Şirinyer’de, 2007 senesinde Diyarbakır’da diğer şubelerini açarak göz sağlığı merkezi zincirini genişletmeye devam etti.

Batıgöz Hastanesi, 2009 senesinde zinciri Türkiye ile sınırlı tutmak değil, yurt dışına açılmaya karar verdi. 2010 senesinde Romanya Bükreş şehrinde ilk yurt dışı şubesini Batıgöz Hospital ismiyle kurdu. 2011’de Kuzey Irak’ın Erbil kentinde West Eye Hospital ismiyle, bölgede yaşayan Türk vatandaşlarına ve bölgenin yerli halkına hizmet vermeye başladı, ihtiyacı karşılayabilmek amacıyla 2014 senesinde Süleymaniye’de bir şube daha açıldı.

2015’te İstanbul’da yerini almak isteyen Batıgöz Hastanesi zinciri, Asya yakasında Altunizade semtinde ilk şubesini açtı.

Teşhis ve tedavi olanakları tüm merkez ve hastanelerimizde dünya ile eş zamanlı olarak ileri teknolojik yatırımlarla sunulmaktadır. 3D görüntüleme, Femtosaniye Lazer,Excimer Laser , Intralase IFS , Argon Lazer, Vitreolizis Lazer gibi pek çok teknoloji dünyanın sayılı göz merkezleriyle eş zamanlı olarak BATIGÖZ’de başarı ile uygulanmaktadır.
Polikliniklerimizde Göz sağlığı ve cerrahisi alanında tıp literatüründe yer edinmiş hekimlerimiz; alanında eğitimli, uzmanlaşmış tecrübe sahibi teknisyen ve hemşirelerimizden oluşturulmuş kadrolarımızla hizmet vermekteyiz. Her uzman kendi alt branşında ki hastalıkları veya tedavileriyle özel olarak ilgilenmektedir.

Altunizade Batıgöz Hastanesi

Family Dental Klinik indirim

Batıgöz Hastanesi Bölümleri:

• Katarakt ve Refraktif Cerrahi Birimi
• Oküloplasti Birimi
• Diyabet ve Hipertansiyon Birimi
• Retina Birimi
• Şaşılık ve Çocuk Göz Sağlığı
• Glokom (Göz Tansiyonu)
• Kornea ve Kontak Lens Birimi
• Üveit Birimi

Altunizade Batıgöz Hastanesi

SHALL WE’nin saygıdeğer yöneticileri, değerli üyeleri ve birinci derece aile yakınları SGK’lı ve ücretli olarak, doktorlarımıza muayenelerinde % 20 indirim yapılacaktır.
SGK’lı ya da Ücretli Muayene Sonrasında gerekli olursa;
Tahlil ve Tetkik : % 15 indirim,
Genel Göz Ve Katarakt Ameliyatları : % 10 indirim,
Lazer Ameliyatlarında : % 10 indirim uygulanacaktır.
Bize bu imkânı sunduğu için sevgili üyemiz Feyza Gündoğdu’na teşekkür ediyoruz.
Sağlıklı günler diliyoruz.

Istanbul Dişçi indirim

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sorry, comments for this entry are closed at this time.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

11 Aralık 2018, 13:52

Mismama.com İndirim

Mismama.com indirim zamanı! Köpek maması, kedi maması, kedi kumları en uygun fiyat ve kampanyalı avantajlarıyla mismama.com’dan satın alabilirsiniz. Köpek maması, kedi maması, kedi kumları en uygun fiyat ve kampanyalı avantajlarıyla mismama.com’da! Mismama.com’un önceliği; evcil hayvanınızın yaşamsal ihtiyaçlarını 7.000 üzeri ürün yelpazesi ile karşılayarak, hem evcil hayvanınızın hem de sizin memnuniyetinizi...

Devamını Görüntüle