Gündem

Alişan ve Buse Varol Çocuk Sahibi Oldu. İşte Minik Bebeğin İlk Görüntüleri.

Alişan ve Buse Varol çocuk sahibi oldu. Ünlü şarkıcı ve oyuncu Alişan ve Oyuncu eşi Buse Varol’un dün bebekleri dünyaya geldi. Ünlü çiftin bebekleri ile ilk fotoğrafları sosyal medyaya düştü. Burak ismini verdikleri oğulları oldukça tatlı.

Alişan ve Buse Varol Baba Oldu. İşte Minik Bebeğin İlk Görüntüleri.

Alişan ve Buse Varol Baba Oldu. İşte Minik Bebeğin İlk Görüntüleri.

Geçtiğimiz yıl evlenerek dünya evine giren Şarkıcı ve oyuncu Alişan ve Oyuncu eşi Buse Varol’un dün erkek çocukları dünyaya geldi. Burak ismini koydukları minik bebeğin sağlıklı olduğunu öğrendik. Minik bebeğe uzun ve sağlıklı bir ömür diliyoruz.

Bebeğin ve Genç Çiftin Fotoğrafları Yayınlandı

Genç çiftimizin bebeğinin ismi Burak. Dün İstanbul Altunizade’de bir hastanede dünyaya gelen Burak bebeğin kime benzediği konuşuluyor. Kanal D’de yayınlanan Müge ve Gülşen’le 2. Sayfa programında ilk görüntüler yayınlandı. İşte Burak bebek.

alişan'ın bebeğinin fotoğrafı

4 Kilo 365 Gram Doğdu

Burak bebek dün 10:00 sularında İstanbul Altunizade’de dünyaya geldi. Doktoru yaptığı açıklamada Burak bebeğin oldukça sağlıklı doğduğunu söyledi. İlk kez baba olan Alişan ise sosyal medyada yapılan kötü yorumlara “Allah analı babalı büyütsün’ demek ya da ‘hayırlı olsun’ demek bu kadar zor değil, bir çocuk dünyaya gelmiş; bir melek dünyaya gelmiş, adam iyi olur kötü olur, seversin sevmezsin ama bir ‘hayırlı olsun’ de. Çok ayıp ya.” diyerek cevap verdi.

 

Ucuz Uçak Bileti Bulmanın En İyi Yolları!

Shall We

Dürüst, ahlâklı ve kibar olacağınıza inanıyoruz. Yüzümüzü kara çıkarmayın, bizi grup açtığımıza pişman etmeyin. Döveriz sizi, hepinizi döveriz ulen. Sevgiler, Atmin.

İlgili Makaleler

5 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu