Gündem

Alibaba Ve Trendyol Ortak Oldu!

Türkiye, genç nüfusun yoğunluğu sayesinde e-ticaret pazarında hedef kitle ya da ciddi bir potansiyele sahip. Son verilere göre 16 milyona yakın müşteri ve üyesi ile hızlı büyümesine devam eden Trendyol, ciddi bir büyüme potansiyeline sahip.

Demet Mutlu: “Trendyol’u daha da büyük hedeflere, daha çok ülkeye hep birlikte götüreceğiz.”

Trendyol kurucusu Demet Mutlu, “Trendyol ve Alibaba benzer kültür ve değerlere sahip olan firmalar. Ve bu firmalar, dijital ekosistem hakkında büyük hedeflere sahip olan firmalar ve bu ortaklık bizi heyecanlandırıyor.” dedi. Mutlu, 8 yıl önce bir masa etrafında toplanmış 5 kişinin tutku ve heyecanıyla başlayan yolculuğun bu noktalara gelmesi için çok çalıştıklarını ekledi. Türkiye’nin en büyük online ticaret platformu olmasından dolayı gurur duyduklarını ekledi. Alibaba firmasının örnek aldıkları firmaların başında geldiğini de ekleyen Demet Mutlu, “Alibaba’nın destek ve yatırımları sayesinde Trendyol’u daha da ileriye, daha da büyük hedeflere hep birlikte götüreceğiz.” dedi.

Alibaba Ve Trendyol Ortak Oldu

Alibaba Yönetim Kurulu Üyesi ve aynı zamanda Gurup Başkanı olan Michael Evans: “Trendyol, güçlü bir platforma ve büyük bir müşteri kitlesine sahip çok hızlı büyüyen bir marka!”

Alibaba Yönetim Kurulu Üyesi ve aynı zamanda Gurup Başkanı olan Michael Evans ise yapılan bu ortaklıkla ilgili şunları söyledi: “Türkiye, online ticaret konusunda oldukça heyecan verici ve önemli bir pazar. Trendyol ise müşteri potansiyeli bir hayli yüksek ve çok hızlı büyüyen özel bir marka. Bu marka ile önemli fırsatlar yakalayacağımıza inanıyoruz.” dedi.

LG X5 (2018) Resmen Tanıtıldı!

yym

Shall We? olmadan yapamaz O!

İlgili Makaleler

4 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu