in

YarıldımYarıldım BayıldımBayıldım

Akrep Burcunun Komik Yönleri

akrep burcunun komik yönleri

Akrep burcunun komik yönleri! Akrep burçlarının özelliklerini bilmeyen yoktur. Kıskanç, intikamcı ve seks düşkünü akreplerin komik hallerini belki bugüne kadar hiç önemsemedik. Bu yazıdan sonra onları sadece kıskançlıkları ve seks düşkünlüğüyle değil komik yönleriylede çok seveceksiniz desekte inanmayın..

Akrep Burcunun Komik Yönleri

Akrep burçlarının geneli kahvesini sade sever. Bu burcun insanı banyoda sigara içmesiyle ünlüdür. Hatta duş esnasında sigara içmeyi nasıl başardığı ise bir muammadır.

Akreplerin cinsel arzuları yoğundur. Eğer bir cinsel aktivite yaptıysa üstüne keyif sigaralarını yakar, o anın tadını çıkarırlar. Akreplerin ilgilenmedikleri her konuda verecek bir dolu tavsiyesi vardır. Kendilerini çok zeki sanarlar. Peki öyle midir? Buna siz karar verin. Onlar herkesin ilgisini çekmek isterler. Bir şeyi ele geçirmek istiyorlarsa bunu yapmak için uğraşırlar. Başaramazlarsa bunun için mutlaka bir yedek planları vardır. Asla vazgeçmezler. İstediklerini elde edene kadar durmazlar. Sonuç olarak istedikleri şeyi de elde etmiş olurlar. Akrep burcu insanı gizli stalkerdir. Karda yürür izlerini belli etmezler. Onlara hacker bile diyebiliriz. Bu hackerlik öyle uzmanlıklarından değil. Tamamen kıskançlıklarından. Akrep burçları sevgilisinin telefonuna bakmak için fırsat kollar. Mesela sevgilisi duşa mı girdi, hemen o sürede hem telefonun şifresini kırar hem de mesajları okur. Tabuları yoktur, özellikle konu seks ise onlar için akan sular durur. Hatta bazı fetişleri bile vardır. Eğer kendinize aşık ederseniz sizin için yapmayacakları hiç bir şey yoktur. Bir şey isterseniz sizin için onu yaratır.

Akrep burcu insanı aynı zamanda doyumsuzdur. Eğer hayatında kimse yoksa eline çıkan her fırsatı değerlendirir. Bu burcun hem kadını hem de erkeği çok çapkındır. Aklına birini takıldıysa mutlaka beraber olmak için elinden geleni yaparlar. Onlar için iç güzellikten çok dış güzellik önemlidir. Eğer bakımsız iseniz anında sizden soğur. Akrepleri kendinize bağlamak istiyorsanız, onları kıskandırmanız yeterlidir. Sizi kıskanmaya başlayan akrepler bir bakmışsınız size bağlanmış. Ama onların size aşık olmasına aldanmayın. Onlara yapacağınız ufak bir yanlışta sizi hayatından çıkartır. Aşkından ölse bile bir daha size geri dönmezler.

Akrep burcunun en etkin 10 özelliği

 

8 Comments

Leave a Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Babalar günü ile ilgili öneriler

Babalar Günü İle İlgili Öneriler

erdoğan açıklama yaptı

Erdoğan Açıklama Yaptı