in

BayıldımBayıldım

Akrep Burcunun En Etkin 10 Özelliği

akrep burcunun en etkin 10 özelliği

Akrep burcunun en etkin 10 özelliği! Akrepleri, kıskançlıklarıyla, kindarlıklarıyla ve seks düşkünü yapılarıyla tanıyoruz. Ama bu özelliklerinin yanı sıra bilmediğiniz bazı özellikleri de var. Olumlu, olumsuz 10 etkin özellikleriyle Akrep burcunu biraz daha yakından tanıyalım.. 

Akrep Burcunun En Etkin 10 Özelliği

1- Akrepler çok kıskançtır. Hatta o kadar kıskançtır ki kıskançlık konusunda Speddy Gonzales’le yarışabilecek potansiyele sahiptirler. Eğer sizi kafasına koyduysa asla kurtuluşunuz yok. Onlardan istediğiniz kadar kaçmaya devam edin. Sizi elde edesiye kadar asla sizin peşinizi bırakmayacaklardır. Tabi elde ettikten sonra durumlar değişebilir.

2- Kendilerini anlatarak karşılarındakini etkileme konusunda oldukça başarılıdır. Öyleki akrepler sizi etkileme konusunda ordinaryüs olmaya adaydırlar.

3- Akrep burcu kindar olmalarıyla meşhurdur. Akrep burcu insanları dünyanın en kindar hayvanı olarak bilinen gelinciği bile sollayabilir.

4- Akreplerin değişken ruh halleri vardır. Bu değişken ruh halleriyle başa çıkılması oldukça zordur. Akrepleri böyle değiştikleri durumlarda kendi hallerine bırakmak en doğru yoldur.

5- Kendinizle gurur duyduğunuz herhangi bir şeyi paylaşmak için sakın onları aramayın. Eğer akrep  insanıyla bu konuda iletişime geçiyorsanız onun küçümseyici konuşmalarına hazır olmalısınız. Çünkü onlar ‘küçük dağları ben yarattım’ havasındadır. Bunu size karşı kullanmaktan zevk alır.

6- Seksüel enerjilerini tutkulu aşık olmalarından alırlar. Akrep insanını her ortamda 100 metre öteden tanıyabilirsiniz. Seks düşkünü halleri ile meşhur olduğunu bilmeyen yoktur.

7- Akrep burcu insanıyla bir randevunuz varsa dikkatli olun. Çünkü sizinle selamlaşmadan önce yapacağı ilk şey sizi baştan aşağı süzmek olacaktır. Her şeyinizi incelemek, değerlendirmek onların en doğal gördükleri şeylerden bir tanesidir.

8- Herhangi bir konu hakkında fikir sahibi olmak istiyorsanız Akrep burcu bir tanıdığınızı aramanız yeterli olacaktır çünkü onlar araştırmacı tavırlarıyla sizi mutlaka doğru bilgiye götürürler.

9- Akrepler oldukça becerikli insanlardır. Gerçi her şeyi ben bilirimi zaman zaman karıştırırlar. Ama eğer kafalarına bir şeyi taktıysalar, istedikleri şey olana kadar asla vazgeçmeyeceklerdir.

10- Akrep burcu insanı iğneyi kendine, çuvaldızı başkasına asla batırmazlar. Hatta bu söze tepki olarak doğmuştur. İğneyi de çuvaldızı da başkasına batırmaktan zevk duyarlar. Akrep burcu insanın iğnesi her daim size batırmak için cebinde olacaktır.

 

Akrep Burcu Seks Hayatı – Burçların Seks Hayatı

12 Comments

Leave a Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Musa Demirci

Eski Bakan Musa Demirci Vefat Etti

Risk Nedir?

Risk Nedir?