Astroloji

Akrep Burcu Ve Sağlık- Burçların Sağlık Sorunları

Akrep burcu ve sağlık yazımda sizlere Akrep burcunun karşılaşması olası sağlık sorunları ve yaygın hastalıkları ile ilgili bilgiler verdim. 

Akrep burcunun vücudumuzda temsil ettiği bölgelerimiz : Üreme organları ve midedir. 

Kanser hücreleri, zührevi hastalıklar, ameliyatlar, hücre yenilenmesi Akrep burcu ile ilgilidir.

AKREP BURCU VE SAĞLIK

Üreme organlarını ve mideyi yönetir. Akrepler üreme sistemleri ve hormonları ile ilgili sıkça sorun yaşar. Rahim, yumurtalık, prostat problemleri ve kasık ağrıları da oldukça sık görülür. Diyabet problemi ile de karşılaşabilir. Akrepler cinsel hayatlarına düşkündür. Bu bölgeyi yönettiği için bu konuda daha fazla dikkat etmelidir. Herhangi bir sorun olduğunda doktor kontrollerini ihmal etmemelidir. Aksi takdirde üreme organlarının olduğu yerlerden mikrop kapabilir ve ağır antibiyotikler kullanmak zorunda kalabilir. Sağlığına güvense de zaman zaman mide yanması yaşayabilir. Hırslı bir yapısı vardır bu yüzden de en zor hastalıklara yakalanır. Hastalandığı zaman hastalığının teşhisi zaman alır ve genelde de psikosomatik kökenli olduğu ortaya çıkar. Gizemlidir ve itiraf edemediği duyguları yüzünden bedeni hasar görür. Acıya dayanıklıdır. Beyin gücü ile kendini iyileştirmeyi başarır.

AKREP BURCU SAĞLIK SORUNLARI

Güçlü bir bünyeye sahip olan Akrep burcu insanı kolay kolay hasta olmaz. Sabırsızdır. Hasta olduğunda iyileştim sanarak kısa sürede ayaklanmak ister. Tamamen iyileşmeden ayağa kalkarsa daha çok hastalanabilir. Genelde yoğun çalıştığı dönemde hastalanır. İşini çok önemsediği ve dinlenmeye vakit ayırmadığı için sağlığı konusunda ihmalkar olabilir. En yaygın rahatsızlığı mide yanmasıdır. Yediğine, içtiğine dikkat ederse ve düzenli bir diyet programı uygularsa bu sorundan kurtulabilir.

AKREP BURCU HASTALIKLARI

Sindirim sistemi, mide yanması ve baş dönmesi Akrep burcu insanının en sık karşılaştığı hastalıklardır. Yemek yerken bünyelerini bilerek hareket etmesi gerekir. Sinirli ve gergin olduğu durumlarda bu baş bölgesine yansır ve baş dönmesi yaşar. Bu esnada denge kaybı yaşayabilir. Bu sinirli halinden kurtulmak ve kendini rahatlatmak için mutlaka ruhsal çalışmalar yapmalıdır. Detayların içinde kaybolarak kendisini yormak yerine olaylara biraz daha sakin yaklaşmaya çalışmalıdır.

Akrep Burcu Ve Aşk- Burçların Aşk Hayatı

İlgili Makaleler

5 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu