Astroloji

Akrep Burcu Ve Cinsellik – Burçların Cinsel Hayatı

Akrep burcu ve cinsellik yazımda sizlere Akrep burcunun cinsel konulardaki tercihleri, istekleri ve uyumlu olduğu burçlar ile ilgili bilgiler verdim.

Akrep Burcu ve Cinsellik 

Akrep burcu cinsellik konusunda en aktif burçlardandır. Duygusal bir yapısı vardır ve bunu seks hayatına da yansıtır. Fiziksel açıdan oldukça etkileyici olan Akrep burcu insanı, seks hayatında da bu özelliğini kullanır. Aşık olmadan cinsel birliktelik yaşamak istemez. Hayatını ve duygularını tamamıyla açabildiği insanla seks yapmayı tercih ederler. Partnerinin cinsel hayatında her yönden ona güvenmesini ister. Akrep burcu insanı sekste sınır tanımaz, mutlu olmak ve mutlu etmek için her şeyi yapar.

CİNSELLİKTE UYUMLU OLDUĞU DİĞER BURÇLAR: 

BOĞA, ASLAN, BAŞAK, AKREP, KOVA, BALIK, YENGEÇ

Akrep burcunun cinsellikte en uyumlu olduğu burçlar aşkı da yaşayabildiği balık ve yengeç burçlarıdır. Fantezi dünyası çok geniştir. En fazla zevk aldığı noktası genital bölgesidir. Seksi plansız yaşamayı sever. İsteği olduğu ve hormonları yüksek olduğu her an seks yapmaya hazırdır. Her türlü pozisyonu denemeyi ister.

Akrep Burcu Kadını ve Cinsellik

Akrep burcu kadını cinsellikte erkeğinin kendine güvenmesini ister. Fantezi dünyasını sever ve partnerini baştan çıkarmak için fantastik iç çamaşırları giyer. Seks sırasında duygusallıktan çok hoşlanmaz, hızlı ve sert olunmasını tercih eder. Cinsel bölgelerinin uyarılmasından hoşlanır. Kaçamak ilişkileri de sever, seks için karanlık ortamları tercih eder. Ufak ısırmalar ve acılar akrep kadınını tahrik eder. Partneri ile uyumu yakalayabilirse birlikte seksin doruklarına çıkabilirler.

Akrep Burcu Erkeği ve Cinsellik 

Cinsellikte doyum akrep burcu erkeği için önemlidir. Seks olmazsa olmazlarındandır. Akrep burcu erkeği seks konusunda sınır tanımaz. Kaçamaklar ve yasak aşklar tam akrep burcu erkeğine göredir. Bu tür birliktelikler yaşadığında daha şehvetli ve istekli olur. Cinsel organına dokunulması onun için tahrik edicidir. Acı ve zevkin birlikte olduğu bir seks vazgeçilmezidir. Partnerinin tutkulu olmasını ister. Seks konusunda en iddialı burçtur. Anlaşılmaz ve gizemli tarafı onu çekici kılar. Cinsel uyuma çok önem verir, evliliğinde de eşinin kendisini arzulamasını ister. Bu arzu ve tutkunun kaybolduğunu düşünürse aldatmaya meyil edecektir.

Akrep Burcu Özellikleri

İlgili Makaleler

5 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu