Astroloji

Akrep Burcu Ve Aşk- Burçların Aşk Hayatı

Akrep burcu ve aşk yazımda sizlere Akrep burcunun aşk anlayışı, aşkı nasıl yaşadığı ve aşkta uyumlu olduğu burçlarla ilgili bilgiler verdim.

AKREP BURCU VE AŞK ANLAYIŞI

Akrep burcu için aşk tutku kelimesiyle birlikte anılır. Aşık olduğunda inanılmaz fedakar olur. Duygularını coşkuyla yaşar. Heyecanlı olduğunda bunu anlamak çok kolaydır. Karşı cins tarafından oldukça çekici bulunur. Bakışları etkilidir, onu görmezden gelmek mümkün değildir. Bir ortama girdiğinde farklı giyim tarzı, konuşması ve duruşuyla herkes tarafından fark edilir.

AKREP BURCU AŞIK OLURSA NASIL DAVRANIR?

Aşkını dolu dolu yaşamak ister. Tüm duygu ve düşüncelerini partneri ile paylaşmaktan keyif alır. Bir kere birinden etkilendi mi onu elde etmemesi mümkün değildir. Karşı cinsi etkilemek için tüm donanıma sahiptir. İlişki yaşadığı kişiyi kıskanır ve sahiplenir. Ona karşı ilgisiz olursanız sizi daha fazla kıskanır ve üzerinize düşer. Çok aşıksa her an kaybetme korkusu yaşar. Kaybetmemek için de elinden geleni yapar. Eğer hayal kırıklığına uğrarsa bir anda yıkılır. Toparlandığında ise eskisinden çok daha güçlü bir şekilde yeni aşklara yelken açar.

Aşık olduğu insanla gururlanmak ister. Etrafındaki insanların partneri ile ilgili düşünceleri onun için önemlidir. Birlikte girdikleri her ortamda ilgi odağı olmak ister. Partnerinden hem güçlü olmasını hem de itaatkar olmasını bekler. Aşkını yaşamak için paraya önem verir. Ona göre aşk parasız yaşanmaz. Akrep burcu insanı tüm duygularını yoğun şekilde yaşar. Aşık olduğu insanın da her durumda yanında olmasını bekler. Cinsellik onun için önemlidir. Evlenebilmesi için aşık olduğu kişiyle arasında ten uyumu arar. Eğer ten uyumu yoksa ilişkisi uzun sürmez. Evlilik kararı vermesi çok zordur. Bir şekilde evlenirse evliliğini korumak ister.

AKREP BURCU AŞK ACISI ÇEKİYORSA NASIL DAVRANIR? 

Akrep burçları aşk acısı çekmekten öte çok güzel aşk acısı çektirir. Partnerinin ayrılma isteğini önceden anlar, ama belli etmez. Önce kendi içinde bunu hazmetmeye çalışır. O an için davranışlarını kontrol altına alarak ayrılığa sebep olacak tavırlar sergilemez. Uygun zamanı kollar, bir anda sizi terk eder ve acılara gark olursunuz. Ayrılırken son derece gaddar olabilir, o güne kadar ilişki içinde biriktirdiği her şeyi yüzünüze vurarak çeker gider. Bir akreple birlikte olacaksanız bunları göze almanız gerekir.

AKREP BURCUNUN AŞKTA VE EVLİLİKTE UYUMLU OLDUĞU BURÇLAR 

AŞK = YENGEÇ, BALIK 

EVLİLİK = YENGEÇ, BALIK 

Kendisi gibi su elementinden olan burçlarla (Yengeç, Akrep, Balık) oldukça keyifli aşk yaşayabilirler.

Hava elementinden olan burçlarla (İkizler, Terazi, Kova) anlaşmaları zordur, yaşadıkları birlikteliklerin sonu genellikle hüsran olur.

Toprak grubu burçları (Boğa, Başak, Oğlak) ile ilişkileri arkadaşlık ve dostluktan öteye pek geçmez.

Ateş grubu burçları  (Koç, Aslan, Yay) aralarında güçlü bir çekim olabilir, bu çekim fırtınalı aşklar yaşamalarına sebep olabilir.

Akrep Burcu Ve Cinsellik – Burçların Cinsel Hayatı

İlgili Makaleler

8 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu