Astroloji

Akrep Burcu Seks Hayatı – Burçların Seks Hayatı

Akrep burcu seks hayatı… Akrep burçlarının tavırlarını kestiremezsiniz. Akrepler için yapmanız gereken, sistemli hareket etmek değildir. Genellikle içgüdüsel olarak bir cinsellik yaşamaktır. Akrepler için önemli olan, vücut dilinizi nasıl kullandığınızdır. Nasıl baştan çıkaracağınız ile ilgili bir ipucu verelim. Onu tanıyarak, doğru hareketi bulmalısınız. O zaman harekete geçmelisiniz.

Akrep Burcu Seks Hayatı

Gizemli Akrep erkeğini öncelikle duygusal yönden etkilemeyi başarmalısınız. Akrep erkeği size kolay kolay yaklaşmaz. Onu baştan çıkartmak da sizin elinizde. İstekleriniz açıkça ifade etmelisiniz. Böyle ilerlediğiniz taktirde bu tutkulu erkeğin gözüne girmenizi sağlayacaktır. Ayrıca meraklı soruları vardır. Bu sorulara dürüst cevaplar vermenizi bekler. Sizi iyice tanıması gerekir. Akrep erkeği sizi iyice tanıdığında onu kimse durduramaz. Yatakta oldukça arzuludur. Ayrıca sert davranışlar sergiler. Akrep erkeğin istekleri bazen fazla kaçabilir. Hatta bazı akrep burçlarının fiziksel olarak acı çekmek ya da çektirmek gibi değişik fantezileri olabilir. Onların kuralına göre oynamalısınız. Bunu yaptığınız taktirde sizi kolay kolay bırakmayacağını garanti edebiliriz.
Akrep kadını da en az akrep erkeği kadar tutkulu insanlardır. Devamlı istekli gözükmeniz hoşuna gider. Ayrıca size verdiği ipuçlarını yakalamanız gerekmektedir. Dışarıdan sessiz, sakin görünürler. Ancak cinselliği sonuna kadar yaşar. Fantezi kurmak onun için hobi gibidir. Aynı şekilde karşısındaki erkekten de aynı performansı bekler. Romantik sözlerin yanında, kendisinin ne kadar şehvetli gördüğünüzü belirtmelisiniz. İlgi çekici olduğunu söylemenizi ister. Sıradan ve tek gecelik ilişkileri sevmezler. Onun yerine tutkulu, ateşli, uzun soluklu beraberliklerden yanadır.

Duyarlılıkla tepki karıştığında ortaya ne çıkar diyorsanız…

Hassas bölgeler seks yaşamının temelini oluşturur. Akrep burcu için bu durum daha baskındır. Hatta Zodyak’ta ki diğer burçlara oranla daha fazla baskın olduğunu söyleyebiliriz. Ufak bir dokunuş bile yeterli gelebilir.  Akrepleri bu dokunuşlar patlamak üzere olan bir yanardağa anında dönüştürebilir.
Bir başka nokta da Akrep burcunun derinlere uzanan duygusal algılarıdır. Bu olay akreplerin seks yaşamında da geçerliliğini korur. Onu arzuladığınızı hissettirin. Bu onu cesaretlendirecektir. Ayrıca ne yapması gerektiği konusunda fikir verecektir.
Parmaklarını ve tırnak uçlarınızı hafifçe kullanarak harekete geçebilirsiniz. Unutmamanız gerek akrep burçları hızlı hareketleri sevmez. Ne kadar yavaş olursanız o kadar etkili olursunuz. Kendinizi akreplerin yanında kısıtlamayın. Farklı dokunuşlarla da onu oldukça etkileyebilirsiniz. Beklendiği gibi hareket etmek Akrep burcuyla zordur. Muzip ve beklenmedik hareketler hoşlarına gider. Bu sayede ateşli bir başlangıcı alevlendirebilirsiniz.

İlgili Makaleler

6 Yorum

  1. Akrep burcu her konuda baskınlik kurmak ister zaten bu konuda da şaşırmadım baskın olmasına hiç anlaşamıyorum akreplerle ya

  2. Her burcun çok farklı arayışları ve yaşam tarzları var ve bunları bu kadar güzel detaylı bir şekilde kaleme aldığınız İçin teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu