Astroloji

Akrep Burcu 2020 Yılı Yorumları

Akrep burcu 2020 yılı yorumları:  2020 yılı sizi sarıp sarmalayacak, kalbinizin kırıklarını tamir edecek. 2020, sizin için ilginç günleri barındırıyor. Aynı zamanda hayatınızı revize edebileceğiniz fırsatları da beraberinde getirecek. Siz bu fırsatları değerlendirme konusunu kaçırmayacaksınız. Şaşırtıcı haberler alıyorsunuz. Ummadığınız kişiler hayatında bazı aksiyonlar yaratacak. Bu durum yeni yılın ne kadar güçlü geçeceğini en başından hissettirebilir.

Akrep burcu 2020 yılı yorumları

Yeni yılda, çözümsüz kalan tüm sorunları titizlikle ele alacaksınız. Bir şekilde o sorunları hayatınızdan çıkaracaksınız. Hırslı tarafınızı törpülemeye gayret ediyorsunuz.. Çok daha pratik ve öngörülü adımlar atmanız size büyük avantajlar sağlayabilir. Gök kubbe, sizi zaman zaman köşeye sıkıştırıyor. Ama siz bu durum da bile asla pes etmeyeceksiniz.

Şansınız yılın ilk aylarından itibaren yüzünüzü güldürüyor. Şans kapıyı kırıp, geçecek.  Hayatınızın hemen her bölümünde kısmetinizin açılıyor. Her konuda bereketinizin çoğaldığını fark edebilirsiniz. Özellikle aşk konusunda yüzünüz gülüyor.  Aşka küskün olan kalbiniz yılın ilk aylarında iyileşecek. Bu yıl kalbinizin sahibi bulabilirsiniz.

İş hayatınız ile aşk hayatınız aynı paralelde gidiyor. Uzun zamandır hiçbir şey böyle yolunda gitmemişti, diye düşünebilirsiniz. Mart ayında gökyüzü Satürn- Kovayı işaret ediyor. Bu durum sizin 4. evinizde etkili olacak. Peş peşe alacağınız haberlerin hızına yetişmekte zorlanabilirsiniz. Ancak bu konuyla ilgili endişeye düşmeyin. Bu döngü sizin için bir hayli yapıcı olacak.

Satürn kovayı işaret ettiğinde sizin de özel hayatınıza güzel etkileri olabilir. Kalbinize iyileştirici dokunuşlarda bulunabilir. Bir süredir görüşmediğiniz, küs olduğunuz aile bireyleriyle yeniden bir araya gelebilirsiniz. Aile fertleriyle barış imzalayabilirsiniz. Evli bir akrep iseniz, uzun zamandır evliliğinizin üzerinde kara bulutlar dolaşıyor ve sorunlar yaşıyorsunuz. Ama evliliğinizi kurtaracak çözümler de söz konusu. Eşinizle yeni kararlar alabilirsiniz. Eskisi gibi sevgi dolu günlerinize dönüş yapabilirsiniz.

İlişkisi olan bir Akrep burcuysanız eğer sevgiliniz kariyerinde gelişmeler yaşıyor. Bu durum ilişkinize yeni bir yön verebilir. İlişkinizi evliliğe doğru ilerletebilirsiniz.  Siz hiç bir zaman hemen birilerine ısınan biri olmadınız. 2020 yılında ise sevginizi kazanmayı çalışan ve başaran kişilere daha fazla değer vermeye başlayacaksınız. Bu verdiğiniz değerin karşılığını da alacaksınız. Temmuz ayında yaşanacak tutulmayla iddialı adımlar atabilirsiniz.

Önünüze çıkan engeller sizi zorlayabilir. Ancak siz onları bir bir aşmaya çalışacaksınız. Özel şirkette çalışan bir Akrep burcuysanız daha fazla ilgi çekmeye başlayacaksınız. Fikirleriniz ve projelerinizle üstlerinizin dikkatini çekebilirsiniz. Evinizi değiştirmek, taşınmak gibi bir düşünceniz var. İstediğiniz semtte çok seveceğiniz bir ev bulabilirsiniz. Ayrıca telefon, bilgisayar ve beyaz eşya gibi eşyalarınızı değiştirebilirsiniz.

Bu sene dikkat etmeniz gereken konu ilişkileriniz olacak.

İş yerinizde, ailenizde ya da sosyal çevrenizde yaşanabilecek yanlış anlaşılmalar olabilir. Bu durum kısa süreli çatışmaları da beraberinde getirebilir. Yakın çevrenizde yaşanan yasak ilişkiler var. Bu olay gündeme gelebilir. Yakın arkadaşlarınızın size verdikleri sırlardan rahatsız olabilir. Siz de bu yükü taşımak istemeyebilirsiniz. Bu olay birtakım sorunlar yaratabilir. Ancak siz her zamanki dik duruşunuzla tüm sorunların üstesinden geleceksiniz. Haklılığınızı da ortaya koyacaksınız.

Venüs, Kasım ayında burcunuza geçiyor. Sevginizi daha da göstermek isteyeceğiniz bir sürece gireceksiniz. Bir taraftan da kendinize odaklanmaya çalışacaksınız. Yarım bıraktığınız projeleriniz varsa tamamlama yoluna gidebilirsiniz. Hem maddi, hem de manevi olarak yükselişe geçeceksiniz.

2020 yılının gücü size çok iyi gelecek. Olaylar karşısında daha sakin ve yapıcı olabileceksiniz. Hayatın size kattığı değerleri, büyük tecrübelere dönüştüreceksiniz. Siz 2020 yılında farklı bir sürece gireceksiniz.  Aileniz de sizinle beraber değişecek. Meydan okumayı seviyorsunuz. Sizin bu iddialı tavrınız çevrenizdeki herkesi etkisi altına alacak. Bu zamana kadar sizi yoran herkesi geride bırakacaksınız. Eskiye dair tek bir kalıntının bile kalmayacağını fark edeceksiniz.

Akrep Burcu Ve Aşk- Burçların Aşk Hayatı

İlgili Makaleler

7 Yorum

  1. 2020 akreplere iyi gelecekmiş ne güzel, umarım kindarlıklarını da biraz törpüler yeni yıl

  2. En sevdiğim en iyi anlasabildiğim burctur kendisi . Güzellikler seni bulsun akrepcim ❤

  3. Akrep candır gerisi heyecandır dicem sımaran cok olcak işin esprisi Bi yana cidden ilişkilerimde hep akrep Burçlarına denk geldim ve cok çektim o nedenle ön yargım var.. Ama her Burc için güzel Bi yıl olsun oda ayrı konu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu